בקשת הצטרפות לקהילה

מעולה!

הטופס שלך נשלח בהצלחה.

 

מה עכשיו?

 

ידעת שהפרופיל שלך כבר באתר?


כן כן, זה כבר קרה והוא עלה לאוויר. בתפריט הראשי: לחצי על לשונית "הקהילות", כנסי לקהילה שרלוונטית לתחום המקצוע שלך, וחפשי אותו! הוא חתיך ממש אז את מוזמנת להשוויץ איתו בווטסאפ, בפייסבוק ובכל מקום אחר.
מה הדבר הראשון שכדאי לעשות?


דבר ראשון את מזמינה עצמאית ראשונה לפגישת "אחת על אחת"! למה? כי רק ככה תביני את מהות הקהילה בדרך הכי מהירה. אנחנו מאתגרות אותך לקבוע פגישה דווקא עם עצמאית שהכי רחוקה מעולם התוכן שלך. איך? קל! 1. כנסי ללשונית "הקהילות" 2. כנסי לפרופיל של עצמאית מהקהילה 3. בסוף כל פרופיל יש טופס "בואי ניפגש": שלחי לה בקשה 4. חכי לתגובה שלה במייל שלך יאללה תתחילי לקבוע פגישות "אחת על אחת". מעל 200 בקשות כבר נשלחו!
ומה הדבר השני?


להצטרף לקהילה המקצועית שלך! WEGROW היא קהילה כללית של כל עצמאיות הגליל. בתוך הקהילה הכללית, יש תתי קהילות מקצועיות. 1. מוזמנת להכיר את חברות הקהילה המקצועית שלך: דרך לשונית "הקהילות" 2. מוזמנת להגיד שלום למובילת הקהילה שלך ולבדוק מתי המפגש הבא שלכן - בלשונית "הצוות"
רוצה לראות פעילות מהשטח?


בתפריט הראשי, כנסי ללשונית "מהשטח". (בקרוב נעדכן אותה ונעלה את כל התמונות)
רוצה להיות מובילת קהילה מקצועית?


מעולה! מוזמנת לפנות אלינו במייל ואנחנו נחזור אליך: wegrowgalil@gmail.com תרשמי לנו מאיפה את, מה תחום העיסוק שלך ופרטים ליצירת קשר.
למה יש גם קב' פייסבוק?


פתחנו קבוצת פייסבוק סגורה כדי לתת במה למיזם והרעיון החדש שהוא מביא. בקבוצת הפייסבוק אנחנו נפרסם סרטוני השראה שממחישים את הרעיון, פוסטים שמסבירים מה חיבורים איכותיים ושיתופי פעולה עושים בעידן שלנו היום, נעלה תמונות של פגישות אחת על אחת מהשטח, כנסים ומפגשי קהילות מקצועיות, הסברים על הפיצ'רים השונים באתר ועוד. הקבוצה היא הכלי שלנו לחשוף אתכן לרעיון ולהבנה מה הקהילה הזאת תיתן לכן. האתר הוא כלי העבודה שלכן. מוזמנות להיצטרף: לחיצה על האייקון בתחתית האתר