בקטנה עלי

שם:

חוה שרגא

קהילות:

מרצות ונשות חינוך

ישוב:

יחד

קצת לשבור את הקרח:

כמו חוה המקראית כך גם אני אמונה על הסקרנות והבאת הידע והנגשתו לסובבים אותי ובכלל. מאד אוהבת לחלוק ידע, ניסיון, יצירתיות, מקוריות, תובנות חיים ואינטואיציות מהטבע. מאד אוהבת אנשים וילדים. מלאת סיפוק בעשייה משמעותית שמובילה אנשים להעיר את הפוטנציאל הרדום והסמוי שלהם ולהצליח לממש אותו.

תחומי עיסוק

מורת דרך ומדריכת טיולים
מרצה בנושא חדשנות מן הטבע
מעבירת סדנאות בנושא יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה
מעבירת סדנאות העצמה לנשים במרחבי הטבע
הוראת אנגלית לתלמידים עם קשיי למידה

תפיסת העולם שלי

כתבי את החלומות שלך ועשי לך שביל שיוביל אותך להגשים אותם. הכל את יכולה.

ותק

הכשרה מקצועית

למדתי והוסמכתי כמורת דרך בחברה להגנת הטבע. בתחום השילוב של מדע וטבע אני חמש שנים. למדתי את תחום הביומימיקרי (חדשנות מן הטבע) בקורסים שונים בארץ ובחו"ל. לאורך כל הדרך לומדת קורסים בנושאי מדע דרך האתר coursera ובקורסים של האוניברסיטה העברית בירושלים ואוניברסיטת תל אביב. בעברי למדתי בלשנות אנגלית וספרדית באוניברסיטה העברית והתמחיתי בליקויי למידה באנגלית בילדים ובמבוגרים. הנחתי הרבה שנים מורים ומנהלים איך להתמודד עם התחום. הכנתי לבגרות עשרות תלמידים מתקשים. פיתחתי שיטת הוראת קריאה ייחודית ומקורית לתלמידים המתקשים בקריאה באנגלית. פיתחתי שיטה ללמוד דקדוק בכיף ובקלות .

הסיפור שלי

בגיל 20, שבוע לאחר החתונה, הפכתי לצמח במשך חודש ימים. הייתי בשיא הקריירה הפיסית והמנטלית. סיימתי קורס חובלים ראשון בצה"ל ועמדתי לפתוח בקריירה צבאית. התהפוכה הבריאותית זרקה אותי לתובנות שחלומות זה דבר שצריך להגשים. בחרתי כל 7 שנים להתנסות בתחום דעת חדש שלא היכרתי. עסקתי בשיווק, בחינוך, בכתיבת מערכי הדרכה, עריכת פרסומים. הכל היה לא לגמרי מדוייק. היה חסר לי הטבע. בחרתי לחבור לילדת הטבע שבי ולהביא לאנשים את עולם הטבע והמדע באמצעות טיולים והרצאות. בכל פעם שבריאותית משהו טרפד את ההתקדמות שלי בחרתי ללמוד תחום דעת חדש. אחרי לימוד NLP ותקשורת מקרבת רוצה מאד לעשות סדנאות העצמה לנשים בטבע. נתתי המון כוחות לנשים על הדרך ועדין ממשיכה. מאד רוצה להגיע להרבה נשים ולסייע להן להתחבר לעוצמות הפנימיות החבויות שלהן.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

סדרת הרצאות של TONY ROBBINS