בקטנה עלי

שם:

קארין בוכובזא

קהילות:

מרפאות, מטפלות, מטפלות רגשיות, פסיכולוגיות, קליניאית תקשורת, מטפלות בבע"ח

ישוב:

רגבה

קצת לשבור את הקרח:

אני נשואה ואם לשלושה ילדים מהממים, מתגוררת ברגבה, מאוד אוהבת בילויים בחיק המשפחה, נהנית מקריאת ספרים ושיחה עם חברות. אני מאוד אוהבת לשאוף ולחלום רחוק, ומגדירה את עצמי כאחת שרצה למרחקים ארוכים עם החלומות שלי. כבר קרוב ל20 שנה שאני על מסלול שהתוויתי עוד בנעוריי ומרגישה כי אני מגשימה את עצמי לצד התבגרות והתפתחות ברמה האישית והמקצועית.

תחומי עיסוק

מטפלת זוגית משפחתית מוסמכת
עובדת סוציאלית MSW

תפיסת העולם שלי

לקחת הכל בפרופורציה
השינוי הוא תמיד אפשרי!

ותק

אני מטפלת בתחנה לטיפול זוגי ומשפחתי מטעם עיריית נהריה משנת 2011
אני עוסקת בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי בקליניקה פרטית בקרית ביאליק משנת 2019

הכשרה מקצועית

כעת בלימודי פסיכותרפיה מטעם אוניברסיטת בר-אילן
בעלת תעודת הסמכה מטעם האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי
MSW בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה
BA בעבודה סוציאלית מטעם המכללה האקדמית תל-חי

הסיפור שלי

מאז שאני זוכרת את עצמי, נמשכתי מאוד לעולם הטיפול. זה התחיל כשבחרתי את מסלול הלימודים בתיכון בתחום הפסיכולוגיה, המשיך לבחירה ללימודים אחרי הצבא, אז בחרתי במסלול של עבודה סוציאלית והמשיך והתחדד אחרי שהתחלתי לעבוד במחלקה לשירותים חברתיים והבנתי כי התחום המעניין אותי ביותר הוא תחום הטיפול הזוגי והמשפחתי.
באיזשהו אופן תמיד היה לי ברור מסלול החיים אותו אני רוצה ופעלתי ועדיין פועלת על מנת להגשים אותו. אני מאוד מאמינה בעשייה מתוך בנייה והתפתחות, לעבור משלב לשלב, להתבגר ולעצב את האני האישי והמקצועי. תהליכים אלה מלווים אותי וימשיכו ללוות אותי כל חיי. מה שאני הכי אוהבת בתחום הטיפול הוא שאין לו סוף, תמיד יש עוד מה ללמוד לאן להתפתח ומה לעשות.
בשנה האחרונה הגשמתי חלום ויעד שהצבתי לעצמי לפני יותר מעשר שנים וזה לפתוח קליניקה פרטית. אז היא עדיין בחיתוליה ומתמלאת ממש לאט לאט, אני נורא מתרגשת מהעשייה וכבר רוקמת עוד חלומות לעתיד....

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

"כל אדם חייב לעמוד איתן על שתי רגליו הוא. איש אינו יכול לעמוד במקומך על שתי הרגליים שלך, עליך להתייצב פנים אל פנים מול המציאות הקיימת" וירג'יניה סאטיר