בקטנה עלי

שם:

רונית פוגל

קהילות:

אמנות חזותית, ציור, רישום, איור, צילום, פיסול, גרפיקה, קעקועים, אמנות יוצרת

ישוב:

כרמיאל

קצת לשבור את הקרח:

היי. אני רונית פוגל. אני אוהבת אומנות באופן כללי,וליצור תכשיטים במיוחד.אני אוהבת להגיע למקומות חדשים ולפגוש אנשים חדשים כל הזמן. אני אוהבת ללמוד מהם לתרום להם ממני באופן אישי ומקצועי.אני נשואה בפעם השניה יש לי שני ילדים בוגרים שהגדולה גם אומנית בתחום המוזיקה והצעיר יותר לומד סוציולוגיה ופסיכולוגיה. אני אוהבת לארח ולהתבטל מידי פעם כדי למלא מצברים.פקקים בכביש מעצבנים אותי ועוד כמה דברים אבל אני משתדלת תמיד להיות חיובית כלפי עצמי וכלפי אחרים.אני חיה באמונה שהכל אפשרי ויש מספיק מהכל ביקום עבור כולם.

תחומי עיסוק

צורפות

תפיסת העולם שלי

תעקבו אחרי החלומות שלכם, הם יודעים את הדרך-קובי יאמרה

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

רוב חיי הייתי שכירה במקומות מלאתי תפקידי ניהול שונים אך אף פעם לא הייתי מרוצה ולא הייתי מאושרת. כשהייתי חיילת צעירה בצבא נפצעתי בתאונת דרכים קשה מאוד. במהלך השיקום שלקח 3 שנים נשלחתי לאבחון מקצוע שקבע שאני צריכה ללמוד צורפות.באותה תקופה שהייתי בשיקום פיזי ונפשי לא יכולתי לפנות לכוון הזה והחיים לקחו אותי במסלולים אחרים אך תמיד היו לי תקופות בחיי שנגעת באומנות אם כמדריכת קרמיקה או כמדריכת יצירה לילדים. כעת לאחר שנים כשהחלטתי ללמוד צורפות הבנתי שכאן אני מאושרת.
ליצור תכשיטים זה נפלא ונהדר בעיני אך חיפשתי ערך מוסף לתכשיטים שלי ואז יצרתי ליין שנקרא תכשיטים אנרגטיים. אלו תכשיטים בעבודת יד כמובן ובהתאמה אישית בליווי אבחון שלי והדרכה של תרגול מסויים אני עוזרת ומלמדת אנשים לעשות שינויים בחייהם. ליצור ולהגיע אל השפע שהם רוצים בחיים שלהם. התכשיט האנרגטי עם התרגול המיוחד מוציאים אותנו מתקיעות בתחומי חיינו השונים אל דרך השפע..

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

העץ הנדיב- יש גבול לכמה שאפשר לתת לאחר