בקטנה עלי

שם:

יונה פליישר

קהילות:

מרפאות, מטפלות, מטפלות רגשיות, פסיכולוגיות, קליניאית תקשורת, מטפלות בבע"ח

ישוב:

שבי ציון

קצת לשבור את הקרח:

מומחית בתחום לקויות הלמידה - מאבחנת , מטפלת באמצעות הוראה מתקנת והדרכת הורים, מנחת מורים. העבודה שלי היא עבורי שליחות עם מימוש ותחושת סיפוק עצומה. כוחות ומוטיבציה נשאבים מהילדים והמשפחות - אין על הרגע שבו מפגש, שיחה או הדרכה היו רגע משנה חיים או צומת.

תחומי עיסוק

ניהול ניצן נהריה - מרכז רב תחומי לטיפול, אבחון וליווי ילדים ומשפחות עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז. אבחון לקויות למידה - אבחון דידקטי, הדרכת הורים ומורים בתחום ההתמודדות עם הקושי ומציאת פתרונות יישומיים. טיפול בילדים עם לקויות למידה והפרעת קשב באמצעות הוראה מתקנת.

תפיסת העולם שלי

ידע ומודעות הם כוח, בכל שלב אפשר לשנות ולהתקדם הלאה - כל החיים אתה לומד ומתפתח.

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

לאחר סיום לימודי תואר שני בלקויות למידה, בתחילת דרכי המקצועית, השתלבתי במערכת החינוך כמורה לכיתות חינוך מיוחד- לקויי למידה. התקדמתי במערכת החינוך: להדרכה, ייעוץ והנחייה. במקביל הוצע לי לנהל את ניצן נהריה - אתגר גדול הכרוך בשילוב ידע מקצועי עם מיומנויות ניהול וגיוס משאבים - לא פשוט... לא אז ולא היום. כיום אני משלבת בין ניהול ניצן ופעילות ענפה באבחון, קידום וטיפול לקויי הלמידה בקהילה, לבין טיפוח קליניקה עצמאית בה אני מאבחנת ומטפלת בלקויי למידה בשעות אחר הצהריים ידי מלאות בעבודה וסיפוק בתקווה לעוד שנים רבות של עשייה ונתינה.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

מצאו את הכוחות ותנו להם כלים