בקטנה עלי

שם:

ענבר גל

קהילות:

תת: אני לא מהגליל המערבי

ישוב:

עספיא

קצת לשבור את הקרח:

ענבר, חולת תחביבים - מסריגה, ועד ליציקות בטון, מפאזלים ועד לפרוייקטים DIY- כל הבא ליד שהוא יצירתי או מרגיע - אני שם. אני בן אדם חברתי, מנהלת מיזם מגניב מאוד בתחום החתונות (בהתנדבות מלאה) , מתנדבת באופן קבוע במספר ארגונים ועמותות בתור גרפיקאית ותומכת במטרות שבהן אני מאמינה.
יש לי משפחה שמורכבת מבן זוג (טוב נו, בעלי) כלב וחתולה, גרה בכפר שקט ליד חיפה ונהנית מנוף מושלם ורמת חיים שתפורה, אבל תפורה, בדיוק למידותיי.

תחומי עיסוק

מעצבת גראפית. מעצבת אתרים (וורדפרס + וויקס). אשת שיווק בקטנה. וכשצריך מנהלת מיזם ללא מטרות רווח - http://Startingood.org.il. פרוייקטורית. http://Glassnstache.co.il

תפיסת העולם שלי

העולם מעניין ותמיד יש מה לעשות

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

אחרי הלימודים לא הצלחתי להשתלב בעבודה, כל משרדי הפרסום היו מאוד גדולים ואני בכלל רציתי מקום קטן ואיכותי, מעולם לא עניין אותי לרדוף אחרי הטייטלים או תהילה ולכן מקומות גדולים מעולם לא היו הקאפ אוף טי שלי. אחרי מעבר לצפון (אזור חיפה) מצאתי עבודה במשרד קטן (ודי משמים האמת) אבל זאת הייתה דריסת רגל למקצוע וניסיון חשוב, אחרי שנה וחצי בחברה הזאת, שבמהלכן למדתי המון, התקדמתי (עברתי לנהל צוות של גרפיקאיות) והרווחתי את הלקוחות הגדולים של החברה - החלטתי שאני צריכה לעזוב על מנת להתקדם (כי שם לא היה לי יותר לאן, וחמור מכך - לא היה לי יותר מה ללמוד), במשרד התקשו להתמודד עם העזיבה שלי והציעו לי לצאת לעצמאות על מנת שאוכל לגדול ושהם יהיו הלקוח הראשון שלי. קפצתי על זה בשתי ידיים. מאז עברו 3 שנים שבהם אני מנהלת עסק יציב שגודל כל יום, פתחתי מיזם התנדבותי ואני מרגישה מיום ליום שאני באמת הופכת להיות אשת מקצוע, עם הבנה וידע בתחום שלי - ועדיין, תמיד יש לי מה ללמוד - שזה בגדול החלום.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

הסימפסונס - לימדו כל מה שאני יודעת על החיים