בקטנה עלי

שם:

סיון יצחק

קהילות:

סטארטאפ

ישוב:

עין יעקב

קצת לשבור את הקרח:

נשואה לאלעד ואמא לשתי בנות (אריאל ונעם). אוהבת לרקוד (מתה למצוא איפה לרקוד היפ הופ), לראות סרטים (וגם קצת חיה בתוכם), לפתור בעיות (או לייצר אותן) ולפתח רעיונות (הזויים ככל שיהיו).

תחומי עיסוק

ניהול מערכות מידע. אפיון ממשקים וחוויית משתמש. עיצוב גרפי ובניית אתרים מבוססי וויקס. תכנון ועיצוב פנים. יזמות (מפתחת את הסטארטאפ שלי)

תפיסת העולם שלי

"The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem". Jack Sparrow

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

בשנים האחרונות עשיתי מעבר בין כמה עולמות. זה התחיל בהחלטה שהגיע הזמן שלי להיות עצמאית. תמיד ידעתי שזה יקרה אבל לקח זמן עד שאזרתי אומץ. למדתי שנה וחצי במקביל לעבודה בישקר, התפטרתי ופתחתי סטודיו לעיצוב פנים. מהר מאוד הבנתי שגם זה עוד לא מספיק מדויק לי ושקרוב לוודאי עוד כמה שנים אמצא את עצמי מחפשת משהו חדש. כחושבים על זה יותר לעומק כנראה שהתהליך התחיל כבר ממש מזמן. אף פעם לא בדיוק מצאתי את המקום שלי. תמיד זה היה ליד ולא מספיק. ואז שמעתי הרצאה בשם "Time to Brave Up" של קטי קפרינו ששואלת: "מה הלך איתך כל החיים מאז הילדות ולא נתת לו מספיק תשומת לב?" מפה לשם ובקצרה, אחרי שיחה עם בעלי, הבנתי שלא, לא כולם מסתובבים עם מחברת קטנה ורושמים רעיונות בכל רגע נתון. באמת שחשבתי שככה האנושות פועלת. זה היה נראה לי טבעי. באותו רגע התהליך הפך למסע! החלטתי שאני הולכת להפוך את אחת השורות במחברת למשהו אמיתי חי ובועט. הבחירה הייתה קלה. אחת השורות היתה - אתר הכרויות לנשים למציאת חברות. הרעיון הראשוני היה סתמי לגמרי, אבל זה הגיוני, אנחנו לא שולפים מהראש רעיונות מבוססים. רעיון זה רק נקודת ההתחלה. והיום זה מה שאני עושה, יצאתי למסע, הרעיון התגבש ומתחיל לרקום עור וגידים וחכו הוא עוד יעשה מהפכה תפיסתית במושג של מהי חברות בכלל... במקביל, היה לי ממש חשוב לממש רעיון אחר מאותה מחברת ולייצר פרויקט חברתי שמתעסק גם הוא בחיבור בין נשים. הפעם מהזווית המקצועית והעסקית של עצמאיות. אז התחלתי להניע את "נמשים – נשים מקדמות נשים". מפה לשם המיזם הזה נקרא היום WEGROW... המיזם הנפלא הזה שאתן נמצאות בו כרגע - שבא לתת לעצמאיות מרחב לצמיחה. וזה אדיר ומרגש! ולא, לא בגלל ששורה במחברת הפכה למשהו ממשי, אלא בגלל שכל כך הרבה נשים מדהימות התחברו לרעיון, הצטרפו, ויחד הקמנו צוות חזק שאפשר לרוץ איתו למרחקים ארוכים!!

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

ההרצאה: "Time to Brave Up" "how are you precious and valuable and important in this world" - 08:42