בקטנה עלי

שם:

מירב מזרחי

קהילות:

רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, נטורופטיה

ישוב:

בן עמי

קצת לשבור את הקרח:

הגעתי לצפון מתל אביב, לפני כמעט 9 שנים. בהתחלה הרגשתי הכי לא שייכת לפה, הקצב הכ"כ שונה של הצפון לעומת המרכז... היום, אני נוסעת להשתלמויות במרכז ובקושי יכולה לחכות לחזור הביתה.. הצפון הפך לגמרי להיות הבית שלי.
כשגרתי בתל אביב, ה-תשוקה שלי (מלבד רפואה סינית) היתה ריקודי בטן. רקדתי בערך 15 שנים, לימדתי ריקודי בטן, וכל חיי התרבות שלי סבבו סביב זה. אם זה סדנאות או פסטיבלים, הופעות וקייטנות... הכל היה סביב זה. אם יש דבר אחד שאני אומרת שהיה לי טוב יותר בתל אביב, זה השפע של סדנאות וסמינרים שיש שם.

תחומי עיסוק

רפואה יפנית
רפואה סינית
צמחי מרפא
תזונה סינית
פרחי באך
דימיון מודרך

תפיסת העולם שלי

אֵלִי, תֵּן בִּי אֵת הַשַּלְוָוה - לְקָבֵּל אֵת הַדְּבָרִים שֶאֵין בִּיכוֹלתִּי לְשַנוֹתָם,
אֶת הָאוֹמֶץ - לְשַנוֹת אֵת אֲשֶר בִּיכוֹלתִּי,
וְאֵת הַתְּבוּנָה - לְהַבְדִיל בֵּינֵיהֶם.

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

אני עבדתי ברפואה משלימה מאז ומעולם.. הגעתי אל התחום בשנת 1996, ובאמת הייתי בין הבודדות בכיתה שלא חצו את גיל 40 והחליטו על הסבה מקצועית. לשמחתי, מאז הרבה אנשים בוחרים ברפואה המשולבת בתור בחירה מקצועית ראשונית, ולא רק אחרי שינוי קריירה. התחלתי במקצועות המגע (עיסוי ורפלקסולוגיה) ומשם הגעתי, הכי בטבעיות, אל הרפואה הסינית. שם הרגשתי שסופסוף (אחרי 4 שנות לימוד!), מצאתי את שנפשי חיפשה. מאז שסיימתי את לימודיי ב 2004 אני כל הזמן לומדת. התמחתי בפוריות וילדים, ולפני 3 שנים הגעתי אל הרפואה היפנית, ושוב מצאתי בית. דייקתי את המקום שלי, והגעתי אל הלב של הבית שלי...

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

2 ספרים ששינו לי את התפיסה לגמרי, ואני תמיד משאילה למטופליי הם
לאהוב את מה שיש, מאת ביירון קייטי
ארבע ההסכמות, מאת דון מיגל רואיס