בקטנה עלי

שם:

אפרת אומיאל פדידה

קהילות:

עריכת דין, גישור

ישוב:

אבטליון

קצת לשבור את הקרח:

בעלת חברת עורכי דין בכרמיאל ומלווה חברות, יזמים ועסקים.
יזמית חברתית ומיסדת המיזם החברתי "עסק משפטי-עו"ד צמוד לכל עסק קטן" שמטרתו להנגיש שירותים משפטיים לבעלי עסקים קטנים. יו"ר תנועת "כל הנשים" - תנועה חברתית לקידום זכויות ושוויון לנשים באמצעות פרויקטים חברתיים, בה פעילות נשים מכל המגזרים, הדתות וכל קשת ההשקפות הפוליטיות. מחברת "ספר ההשראה הנשית" המכיל 365 ימים של טקסטים מעוררי השראה. משדרת תוכנית רדיו שבועית בשם "קול הנשים" המוקדשת לנשים עוצמתיות ומיזמים חברתיים.

תחומי עיסוק

עורכת דין בתחום אזרחי מסחרי חברות עסקים דיני עבודה וקניין רוחני

תפיסת העולם שלי

אני מאמינה בעוצמה שבשיתופי פעולה בין אנשים. אני צומחת, מתפתחת ומגשימה את החלומות שלי מדי יום ביומו ואוהבת לתמוך לעודד ולסייע לאחרים להגשים את עצמם ואת החלומות שלהם. אני מיצרת חיבורים והזדמנויות להגשת חלומות. השאיפה שלי לתת לנשמה שלי לזרוח.

ותק

הכשרה מקצועית

כן. מעל ל 6 שנים. בעלת חברת עו"ד בכרמיאל

הסיפור שלי

עברתי המון חוויות בחיים, טיילתי בעולם, עבדתי בכל מיני מקומות משונים כמו ספינת דייג באלסקה, צלמת פאפארצי, אתר סקי בקולורדו, צחצוח נעליים (אל תשאלו) ועוד המון.
אני עצמאית בנשמה. התחלתי את הקריירה כגרפיקאית וצלמת עם סטודיו לצילום בלוס אנג'לס, אחר כך התחלתי לעסוק ביעוץ עסקי, בשיווק ופרסום באינטרנט, לימדתי כמה שנים בשנקר ו 13 שנה במכללת עמק יזרעאל. כיום אני מרצה בקורסים של מעוף לקידום עסקים קטנים.

בגיל 38 החלטתי לעשות הסבה מקצועית, להגשים חלום רב שנים וללמוד משפטים. תוך כדי גידול שני ילדים קטנים (אז 6 ו-3) עשיתי תואר ראשון ושני במשפטים עם התמחות במשפט וטכנולוגיה (מתה על האינטרנט), התמחות במשרד עו"ד ועברתי את מבחני הלשכה, הכל במקביל ותוך 4 שנים. מיד עם סיום הלימודים פתחתי משרד עצמאי ואני עורכת דין המלווה חברות, יזמים ועסקים.
אני גם יזמית חברתית ובמהלך השנים יזמתי כל מיני פרוייקטים ומיזמים חברתיים למשל, תחרות צילום בשם "חלון לעולם שלי" לעידוד הדיאלוג בין תושבי הגליל באמצעות צילום, שהתקיימה 4 שנים ברצף.
הקמתי מיזם חברתי -משפטי בשם "עסק משפטי-עו"ד צמוד לכל עסק קטן" שמטרתו להנגיש שירותים משפטיים לבעלי עסקים קטנים.

אני יו"ר תנועת "כל הנשים" - תנועה חברתית שייסדתי לקידום זכויות ושוויון לנשים באמצעות פרוייקטים חברתיים. פעילות בתנועה נשים מכל המגזרים, הדתות וכל קשת ההשקפות הפוליטיות.
הקמתי את קבוצת הפייסבוק "כח נשי ישראלי" שמטרתה קידום פרוייקטים למען נשים.
במסגרת "כח נשי ישראלי" ו "כל הנשים" ייסדנו את "יום הזיכרון לקורבנות האלימות כלפי נשים" אשר התקיים השנה זו הפעם השלישית ביותר מ 24 ישובים ברחבי הארץ והעולם ובבתי העלמין ברחבי הארץ.
עד לפני חודש הנחתי מעגל נשים בכרמיאל מעל ל 17 שנה ברצף, בכל חודש, בהתנדבות. יש נשים במעגל שהגיעו מדי חודש במשך 17 שנה. זה מדהים ומרגש.
אני מכהנת בועדת הערר לארנונה במועצה האזורית משגב ויו"ר סניף לשכת עורכי הדין בכרמיאל.
לפני שנה וקצת הגשמתי חלום מרגש של 30 שנה והוצאתי ספר בשם "ספר ההשראה הנשית" המכיל טקסטים מעוררי השראה וצילומים שלי מכל העולם. מחולק ל 365 ימים של השראה.
אני מאמינה בעוצמה הנשית, בהנהגה נשית ובסולידריות נשית.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

הרצאה קצרה על העשיה שלי בכנס ביקנעם ב 29.5.19 בנושא "מה אני יכולה לעשות כדי למגר את האלימות כלפי נשים"