בקטנה עלי

שם:

יסמין פז

קהילות:

מרפאות, מטפלות, מטפלות רגשיות, פסיכולוגיות, קליניאית תקשורת, מטפלות בבע"ח

ישוב:

ראש הנקרה

קצת לשבור את הקרח:

אני אוהבת לקרוא, אוהבת ומוקירה את העובדה שניתנה לי הזכות לחיות ועם כל מה שהחיים מזמנים בוחרת כל יום לעשות עד כמה שאפשר את מה שאני רואה כבעל ערך ומסב לי שלווה ורוגע. אני מאוד סקרנית ומהמקום הזה שואלת שאלות גם אחרים אבל בעיקר את עצמי ולא מוותרת על מציאת תשובה מדוייקת שתתן מענה על הצורך או החוויה לגביה אני מתעניינת.
אוהבת לכתוב, לי,לאחר לנפש ולמקצוע..

תחומי עיסוק

כיום מטפלת רגשית בפסיכותרפיה גופנית בקליניקה פרטית
עד ספטמבר גם אשת שיקום בבריאות הנפש למתמודדים עם מגבלות פסיכיאטריות בדרכם לשילוב בקהילה.

תפיסת העולם שלי

לא כל הסערות מגיעות על מנת להחריב את עולמנו, חלקן באות על מנת לפנות ולהבהיר שבילים שונים ודרכים חדשות לצעוד בהן...

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

מי יסמין פז, אני פסיכותרפיסטית גופנית, נשואה לארז ואמא לעומר ויותם.
את מסעי האישי התחלתי בשנת 2004 . עבדתי כ-12 שנים בביטחון תעופה, התניידתי בין תפקידי ניהול בכירים ולכאורה הצלחתי בתפקידים אותם ביצעתי.

במהלך כל השנים הללו הרגשתי שקיים פער בין בחירותיי לבין רצונותיי האמיתיים, פער בין התפיסה העצמית שלי לבין האופן בו אני נתפסת על ידי סביבתי. התחושה שאיני מובנת כראוי ושאיני מצליחה להנות מהדברים אותם אני עושה קיננה בי רב הזמן ,יצרה תסכול וחוסר סיפוק והובילה אותי להמשיך בבחירות שגויות הן במישור המקצועי והן במערכות היחסים עם אנשים.

הבנתי שתחושות אלה מובילות אותי למקומות ההפוכים מאלו שייחלתי לעצמי והתחלתי במסע של חיפוש אחר מענה לשאלות מהותיות שלא יכולתי למצוא להן תשובות לבדי. כחלק ממסעי זה הגעתי ללימודי הפסיכותרפיה הגופנית ושם התחלתי במסע של חיטוט בנשמתי והקשבה לגופי. מסע זה שהתחיל מתוך רצון לשינוי וסקרנות אישית הוביל אותי לבחירתי להיות פסיכותרפיסטית גופנית.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

הכאב בלתי נמנע, הסבל אינו הכרחי