בקטנה עלי

שם:

וישניה סודאי

קהילות:

אמנות חזותית, ציור, רישום, איור, צילום, פיסול, גרפיקה, קעקועים, אמנות יוצרת

ישוב:

גשר הזיו

קצת לשבור את הקרח:

!שמי וישניה, נשואה ואם ל-2 , אוהבת את החיים, קעקועים, קקטוסים וסקילנטים
רוב האנשים לא יודעים שאני מפיקת סרטים וסדרות

תחומי עיסוק

צלמת ומתמחה ביצירת דיוקנאות אמנותיים של ילדים בכל הגלאים עם דגש על צילום נערות בת מצווה, משפחות ונשים בהריון

תפיסת העולם שלי

“Photography is a way of feeling, of touching, of loving. What you have caught on film is captured forever… It remembers little things, long after you have forgotten everything.”
— Aaron Siskind

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

שמי וישניה סודאי, אני רעיה ואם לשני ילדים מקסימים. צלמת ומתמחה ביצירת דיוקנאות אמנותיים של ילדים בכל הגלאים עם דגש על צילום נערות בת מצווה, משפחות ונשים בהריון. הבית והסטודיו שלי ממוקמים בקיבוץ גשר הזיו היפייפה, לוקיישן מושלם לצילומי חוץ קסומים באור טבעי
נולדתי בבלגרד, בירת סרביה, בת למשפחה של מפיקי קולנוע ותיאטרון. מוקפת באמני תעשיית הקולנוע והתיאטרון, גדלתי והושפעתי מ"התמונות הנעות" ועולם התיאטרון הקסום.
אני בוגרת המחלקה להפקת קולנוע וטלוויזיה של האוניברסיטה לאומנויות בבלגרד. במשך יותר מעשור צברתי ניסיון בתור מפיקה, במהלכו עבדתי על סרטים באורך מלא, סרטים דוקומנטריים, פרסומות, תוכניות טלוויזיה ותוכניות ראליטי.
ב- 2005 התחלתי לעבוד בתור מפיקה בפועל בשביל חברת הסרטים מאנדראגורה. בתקופה זו החל המסע שלי בתור צלמת. גיליתי בתוכי אהבה לפורטרטים מוארים בצורה אומנותית ותשוקה לתפוס את הלך הרוח והאווירה הדרמטיים המוקרנים מהם.
בעודי עובדת כמפיקה וצלמת במקביל, פיתחתי את סגנוני האישי ואת החזון שלי בתור אמנית. תחת השפעתם של צלמים מפורסמים כגון יאן סאודק והלמוט ניוטון, וציירים כגון יוהאנס ורמיר ו-ולסקס, אני יוצרת דיוקנאות אומנותיים מודרניים ועם זאת אלגנטיים ועל-זמניים, בעלי סגנון אופייני לדיוקנאות אירופה של תקופות הרנסנס והבארוק

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

שני סרטים רגשו אותי במיוחד והשפיעו על דרכי המקצועית כצלמת פורטרטים אמנותיים
Dancer in the dark & Amelie
https://www.imdb.com/title/tt0211915/
שניהם מכילים רגשות עוצמתיים שבלעדיהם אין קיום לאמנות- שמחה ויגון