בקטנה עלי

שם:

חגית סיגל

קהילות:

ניהול פננסי, יעוץ כלכלי עסקי, השקעות, משכנתאות, תיווך, פנסיה, ביטוח, רו"ח

ישוב:

כברי

קצת לשבור את הקרח:

אני חגית מנהלת משרד תיווך שהקמתי בעשר אצבעות ועם המון מוטיבציה ורצון להצליח. לאחרונה חגג המשרד יום הולדת 4 שנים והרגשת הסיפוק שלי מהעשייה הרבה גדולה. הגעתי אל הנדל"ן לגמרי במקרה, מצאתי בו עניין רב ונשאבתי לתוכו. למדתי והעמקתי, התחלתי את דרכי והתפתחתי, הכירי ביכולותי וכיום נמצאת במקום טוב בדרך אל הגשמת מטרותיי הגדולות – איזה יופי שיש מטרה ושהולכים בדרכה.בנדל"ן אני פותרת בעיות ובעיקר מגשימה חלומות. אני והמתווכים שבמשרד מתווכים בין האנשים שמחפשים נכסים לבין בעלי הנכסים המחפשים רוכשים או שוכרים, כאשר בדרכינו שלנו אנו מייצרים פתרונות למגוון מצבים שבהם זקוקים לעזרתנו . אנשים מבוגרים שרוצים לעבור לבית קטן יותר, זוג שמתגרש וצריך פתרון מהיר, משפחה שמתרחבת ומעוניינת בבית גדול יותר, משפחה שעוברת לצפון ומחפשת בית כפרי. שלל של סיבות ומצבים שבהם נדרשת מאתנו עזרה ושאותה אנו נותנים באהבה רבה. הכי חשוב לנו זה להבין את הלקוח, מה הצרכים שלו? למה הוא זקוק? ובהתאם לכך להתאים לו את הבית שהוא מחפש, בדיוק, לא פחות ולא יותר. הגדרתם תקציב מראש? אנו נעמוד בו ונראה לכם בתים בתקציב שהוסכם עליו מראש. "תמיד צריך את האחד שמתאים", וזו היכולת שלנו למיין ולסנן עבור הלקוח מההיצע הקיים, להראות לו רק את מה שביקש ומתאים ומכאן להתקדם.

תחומי עיסוק

מתווכת נדל"ן
יועצת שיווק

תפיסת העולם שלי

תבין במה אתה טוב ותעשה את זה מצוין. לא זוכרת מאיפה המשפט הזה יושב לי בראש וזה לא ממש משנה. מה שחשוב הוא להפנים אותו טוב וליישם. מה קורה לנו שאנחנו עושים משהו שהוא לא ה- BORN TO BE שלנו? אפשר לעשות את זה פעם או פעמיים, אפשר גם תקופה. לאחר זמן מה זה לא תופס, זה לא זה. אנחנו מאבדים עניין והמוטיבציה יורדת פלאים. מתחילים להרגיש בלבול, חוסר מיקוד ושפע של בזבוז מכל סוג. זמן, אנרגיה, כסף. תבינו אותי נכון, זה בסדר להתנסות, הרי משם צומחים. האתגר שלנו הוא להבין, ככל הניתן בהקדם, אם אנחנו במסלול הנכון ואם לא, לתקן תוך כדי, בלי להתעכב ובלי להצטער. להמשיך קדימה.

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

לפני כ7 שנים לאחר סיום עבודה במשרד פרסום כמנהלת הפקות מקצוע שסחט אותי פיזית ורגשית התפטרתי והחלטתי לצאת לדרך חדשה של להיות עצמאית!
אוהבת כל רגע בבחירה זו. התחלתי כמתווכת דירות בחב' התיווך אנגלו סכסון ולאחר כ3 שנים שם בחרתי לפתוח משרד משלי שהולך וצומח ומתפתח.
המשרד שלי עובד רק עם מתווכים בעלי רישיון ובין הלקוחות שלי נמנים קונים או מוכרים של שטחי מסחר, תעשייה, קרקעות לבניה פרטית או ציבורית קרקעות חקלאיות וכמובן בתים למגורים. חשוב לי הקשר האישי עם לקוחותיי, קשרים שאני מטפחת באדיקות במשך שנים, עוד טרם כניסתי אל עולם הנדל"ן.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

הסוד, ספר שעורר בי השראה
הרצאה- יובל אברמוביץ הרשימה