בקטנה עלי

שם:

תלמה תומסון

קהילות:

מרפאות, מטפלות, מטפלות רגשיות, פסיכולוגיות, קליניאית תקשורת, מטפלות בבע"ח

ישוב:

קלע

קצת לשבור את הקרח:

אני אוהבת אנשים, אוהבת סיפורים, אוהבת בעלי חיים, אוהבת מרחבים והכי אוהבת כשהכל מתחבר לי יחד... ונהנת ללמוד כל יום לפחות משהו אחד חדש.
אבל אני גם אוהבת את השקט של הטבע בלי אף אחד, בו אני יכולה להתחבר לעצמי ולנוח, לחשוב וליצור לי את המציאות שאני רוצה לחיות בה.

תחומי עיסוק

מטפלת ריגשית בעזרת בעלי חיים דרך הקשר ההדדי
מדריכה חוגים ומנחה פעילויות קבוצתיות לימודיות/טיפוליות בנושא טבע ובעלי חיים
למגוון אוכלוסיות (אוטיזם, פגועי נפש, נוער בסיכון,קשישים, חינוך מיוחד)
מנחה סדנאות העצמה לאמהות וילדות
מנהלת פינת חי ומלווה סטודנטים בתחום
מעבירה הרצאות בתחום הטיפול בעזרת בעלי חיים
מלווה עסקים מתחילים(יזמים) בתחום הטיפולי.

תפיסת העולם שלי

החיים מלאי אתגרים. ת'כלס למדתי, בדרכי שלי, שהכל ביקום שלנו פתיר, וליקום דרך משלו ללמד אותנו שיעור מכל חוויה בחיינו, מכל מפגש של אנשים מכל מעידה ומכל קפיצה מכל צחוק ומכל בכי. אבל לפעמים כשמסע החיים מאתגר מעבר ליכולת ההתמודדות האישית או כשהאתגר ניראה בלתי פתיר, קצת עזרה מהצד יכולה לעשות את כל ההבדל לחיים שמחים יותר, קלילים יותר רגועים יותר . אני מאמינה שהכח לשינוי ולמציאת תשובות או פתרונות נמצא בנו, אבל לפעמים צריך את הסיוע מהצד(מי שיותר ומי שפחות), ולו רק ע"מ לקבל את הכלים המתאימים לנו להתמודד עם האתגרים במסע ולמצוא את הפתרונות הנכונים עבורנו.

ותק

עוסקת בתחום כ 5 שנים

הכשרה מקצועית

תואר ראשון במנהל עסקים (סקוטלנד)
מגוון לימודי תעודה : טיפולים אלטרנטיבים, תטא הילינג, NLP, רייקי. (לימודים באנגליה)
טיפול ושיקום בעזרת בעלי חיים

הסיפור שלי

מאז ומתמיד הייתי מחוברת ריגשית /נפשית לבעלי החיים. חלמתי להיות וטרינרית אבל מסע החיים הביא אותי למחוזות שונים עם מלא אתגרים. בשלב מסויים בחיי, אפשר להגיד אפילו תחילת גיל "המעבר" עם הרבה תהפוכות חיים אתגרים ומסעות חיים החלטתי לקחת לעצמי פסק זמן ולשבת לנוח. ידעתי שאני רוצה לעשות שינוי. הפחד היה גדול אבל ידעתי שאם לא אקפוץ למיים משהו בי יכבה. חתמתי אבטלה וישבתי על הנחל כמעט חצי שנה. אני הספר והכלבה שלי. אמא לשלוש בנות מתבגרות מאד מאתגרות החלטתי שאני רוצה לחזור לתשוקה שלי שהיא בעלי חיים. אם לא וטרינרית, אז מטפלת בעזרת ועבור בעלי החיים וכך הגעתי ללמוד את המקצוע, וכשמאחורי כבר סל של כלים מלימודים שונים בתחום הטיפול לקחתי את ההחלטה לעשות שינוי קריירה בגיל 45. בעלי החיים ליוו אותי לאורך כל הלימודים ועדין מאד נוכחים בחיי וחיי משפחתי. מהר מאד קידמתי את התחום בגליל העליון והחלום שלי שהיה להקים מרחב חינוכי לימודי טיפולי דרך הקשר ההדדי עם בעלי החיים כרגע בהתהוותו. כיום כבר אחרי 5 שנים אני עובדת בתחום עם מגוון אוכלוסיות ומרגישה שזכיתי לעסוק במקצוע שממלא אותי בכל יום מחדש ומלמד אותי כל יום דבר חדש אחד לפחות על החיים. בכל יום אני נפעמת כמה הקשר המשלוש בין המטפל והמטופל ובעל החיים נותן הרגשה כל כך קלילה ומרגשת לטיפול.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

הכל אפשרי בחיים אם רק נרצה, אם נצא מהקופסא. הקופסא שהכניסו אותנו אליה בעודנו קטנים, כשאמרו לנו מה אנחנו יכולים לו, ומה לא... כשאמרו לנו מה מתאים לנו ומה לא ועוד ועוד תבניות שהכניסו אותנו אליהן. אז עzבו את התבניות והקופסאות , תחפשו את התשוקה שלכם בחיים, כי היא זו שתפתח לכם עולמות מופלאים , היא זו שתביא אתכם ליעדים הנחשקים.
Don't ever let somebody tell you. You can't do something.
You got a dream. You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it. Period.