בקטנה עלי

שם:

מירב כהן

קהילות:

תת: אני לא מהגליל המערבי

ישוב:

תל אביב

קצת לשבור את הקרח:

בת 37, בזוגיות ובהריון ראשון, אז כרגע אני בעיקר עייפה (אבל כולם אומרים שזו רק ההתחלה, אז לא מתלוננת), אני אוהבת אתגרים, אוהבת ללמוד, וככה יוצא שכל דבר חדש שמעניין אותי הופך לפרויקט - ככהסיימתי שלוש תארים, למדתי בישול וקונדיטוריה, פתחתי קייטרינג, ניהלתי פרויקט נדל"ן, הפקתי פרסומות ועוד ועוד..

תחומי עיסוק

יועצת עסקית
מייצרת הצלחה
מלווה יזמים ועצמאים, בעיקר נשים, בתהליך הקמת ופיתוח העסק
בנוסף מנהלת שתי קהילות נשים, אחת מיועדת לנשים שגרות בתל אביב-יפו, והשיה נקראת "מקסימום את" ומיועדת לנשים יזמיות, עצמאיו ובעלות עסקים

תפיסת העולם שלי

איך זה שכוכב אחד לבד מעז
.איך הוא מעז, למען השם
כוכב אחד לבד.
אני לא הייתי מעז
ואני, בעצם, לא לבד

-נתן זך-

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

לפני 15 שנה, במהלך תואר ראשון בדיפלומטיה ואסטרטגיה, שמעתי הרצאה על ייעוץ עסקי. הרגשתי שזה בדיוק אני - לנתח מצב של עסק, להבין צרכים ויכולות, לחקור וללמוד כל מה שצריך ולהוביל אותו להצלחה. החלטתי שאני הולכת על זה. סיימתי תואר שני במנהל עסקים, התקבלתי לחברת ייעוץ ובמשך שנתיים ליוויתי גופים פיננסיים גדולים. הרגשתי שמשהו חסר, לעזור לבנק להרוויח יותר לא עשה לי את זה. במקביל חברים התחילו לבקש עזרה עם פיתוח עסקים עצמאיים, לאט לאט הבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות - לסייע לאנשים בתחילת דרכם להפוך את החלום שלהם לסיפור הצלחה. תוך כדי עבודה התגלגלתי להתמקד בעבודה בעיקר עם נשים עצמאיות ופיתחתי תהליך שמשלב את האישי והעסקי ומייצר לכל אחת את הדרך המדויקת שמתאימה לה ומאפשרת לה להצליח.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

שריל סנדברג, בספרה "לפרוץ קדימה" מתארת מעולה את תסמונת המתחזה, תסמונת שנשים רבות , גם מוצלחות ומצליחות מאוד, לוקות בה. אנחנו מרגישות שאנחנו לא באמת מוכשרות כמו שהעולם חושב שאנחנו, שהכישלון עומד מעבר לדלת, שזה שהפרויקט הקודם הצליח אולי היה מקרי בלבד. התחושות האלו מונעות מאיתנו להתמודד, להתקדם ולפרוץ קדימה. הן מוטמעות בנו כבר בשלב הילדות. אני עובדת קשה לשחרר את השפעת התסמונת אצלי ואצל הלקוחות שלי והסובבות אותי בכלל.