בקטנה עלי

שם:

איילה בן איטח

קהילות:

קידום העסק או הקריירה, יח"צ, ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני, שיווק, מכירה, אדמיניסטרציה

ישוב:

נהרייה

קצת לשבור את הקרח:

שמי איילה אני בת 52

עוד משחר ילדותי הייתי מקור להתייעצות והכוונה ,כל חיי עסקתי בהתבוננות ועזרה לזולת .
במסע של חיי כחשבת בתחום הכספים פגשתי אנשים מקסימים בתקופות שונות ומכולם
למדתי קצת על עצמי ועל מהות החיים לפני כעשור החלטתי לצאת למסע של גילוי עצמי בתהליך מתמשך בעל אתגרים משני תודעה , ומעבר למראה החיצוני המשתקף אליכם , נמצאת דמות רגישה בעלת יכולת לצלול פנימה אל תוך העולם הרגשי שלכם ולהבין מה הפוטנציאל הטמון בכם, למצוא את הייחודי והמיוחד את האור הפנימי שלכם .אני מזמינה אתכם להתחבר לעוצמות הפנימיות ולאפשר לכם להתחיל תהליך צמיחה חיובי ופורה .כמפתח לחיים שמחים , הכל פתוח לפניכם וצריך רק לבחור את הדרך ,הדרך ליצירת השקפת עולם חדשה . בהשכלתי הרוחנית למדתי סדנאות רבות : תקשור ( תמי גולדשטיין ) , רייקי 1+2 בבית הרוחני בנהריה בהנחיית אביטל פרח מורתי המדהימה , ועוד סדנאות רבות משנות תודעה ,לימודי אימון אישי במכללת גומא .פיתחתי סדנאות והרצאות להעצמה, ייעוץ ואימון עסקי בשיטת אלפא של ניר דובדבני מנטור להצלחה עסקית. NLP בהנחיית ד"ר אריה קגן לשינוי תפוסי התנהגות והתפתחות אישית, הסמכה להנחיה בדמיון מודרך . בתהליך נהדר של בניית הערכה עצמית באמצעות ייעוץ ואימון עסקי ואישי . שילוב מסרים רוחניים בשיטה מיוחדת שפיתחתי , עזרתי ועוזרת לאנשים ועסקים רבים לראות את היעדים וללוות כל הדרך להצלחה אישית ועסקית , להגשים חלומות ולהגיע למימוש עצמי .

תחומי עיסוק

אימון אישי
ייעוץ ואימון עסקי
תהליכי NLP
סדנאות עסקיות
סדנאות להעצמה בקריירה ואישית
הנחיית קבוצות

תפיסת העולם שלי

החזון שלי בתחום הייעוץ והאימון העסקילסייע לעסקים לצור את החזון שלהם ולהגשים אותו. באמצעות כלים ושיטה שעובדת לצור סביבת עבודה מאורגנת, חדורת עשייה וחותרת ליעדיה בנחישות, התמדה ושמחת חיים.

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

הנרטיב שלי - הסיפור שלי
אני רוצה לשתף אתכם בסיפור האישי שלי ואיך הגעתי לאימון אישי ועסקי .
כיום אני מאמנת אישית ועסקית ליצירת שינוי וקבלת החלטות. אני עוזרת לאנשים ועסקים למצוא את האיזון בין חומר לרוח ולהגיע למימוש הפוטנציאל האישי והעסקי . לפני 8 שנים הגעתי לסדנת מודעות ושם בפעם הראשונה בחיי עשיתי מדיטציה, ומשם התחלתי תהליך לגילוי עצמי שהפך אותי ממכונת קריירה ,טיפול בילדים ואשת איש , לאדם השלם שאני היום. הגעתי לסדנה מלאת פחדים, איבדתי את האמון בעצמי וביכולות שלי.
בתהליכים הקצרים שחוויתי שחררתי מתוכי רגשות מודחקים ועלו למודעותי זיכרונות כואבים שעשיתי איתם תהליך של סליחה .התמלאתי אנרגיה של שמחת חיים וכוחות חדשים. בעקבות החוויה המעצימה החלטתי להירשם למסלול הכשרת מאמנים ,מנחת סדנאות ,ואימון עסקי. הרצון לעזור לכמה שיותר אנשים נשים ועסקים ולאפשר לאחרים חוויות ריפוי דומה לזו שאני עברתי .

הייתי אשת קריירה מצליחה ניהלתי מחלקות כספים בחברות , אימא לשלושה ילדים מקסימים ומוצלחים ונשואה באושר . אולם תמיד הרגשתי שהיה חסר לי משהו............. מכירים את התחושה החזקה שמגיעה לאחר השקעה מרובה ,וככל שאת משקיעה כך את שוקעת , הרגשתי שאני על הסף ואין מפלט . עוד יום עובר ארוך ומיגיע במשרד התחושה שהגיע הזמן לעשות שינוי . והשאלה מה הלאה ?איך ?ולמי יש זמן לחשוב על זה ? בתוך תוכי זה ברור נועדתי ליותר מזה , הרבה יותר מזה ,אז מה עושים עם הכאב הזה שמפלח את הלב את הנשמה ? נדמה שכל התחנות שעברתי בחיי הרוחניים היו הכנה לתהליך המשמעותי בזיהוי היעוד שלי , הבנתי שהיעוד שלי הוא לעזור לאנשים נשים ועסקים ,לאמן ,ללוות במעברי החיים בשמחה , אהבה והבנה תוך החיבור למהות האמיתית ולאור . כיום אני מבינה שכבני אדם כולנו דומים בכך שלכולנו יש פחדים ,רצונות וחלומות , שכולנו רוצים להרגיש אהובים ושייכים, לכן אני מרגישה היום יותר חופשיה מבעבר להתקרב לאנשים להיפתח ,להיחשף , וליצור קשר בעל משמעות , לתחושה שכל אחד מכם יכול להגשים את עצמו אישית ועסקית , כמפתח לחיים שמחים אתם יכולים לבחור את הדרך בהומור באהבה והכרת תודה

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

האתגר העיקרי שלי

הוא להביא למודעות להבנה שהכול אפשרי. אם רק נאמין בעצמנו, ביכולות שלנו כנשים חזקות ומשפיעות לחולל שינוי בחיינו ובחיי הסביבה שלנו, כנשים בנות זוג אימהות וכל חלום שלנו יכול להתגשם . יש לי המון ידע אנרגיות טובות והכוונה, בסדנאות שלי אני מנחה למודעות צמיחה והגשמה . כמאמנת אישית אני מלווה נשים בתהליכי גדילה שלהן, בתהליך אני משלבת תכנים מעולם המיסטיקה , מדהים אותי כל פעם מחדש איך הכול מתחבר , מתוך הניסיון רב השנים שלי כמנהלת כספים בארגונים ובתפקידי ניהול,אני רוצה לתת ערך כיצד ניתן לבצע את השינוי המיוחל לתשוקה העמוקה ביותר שלכן להיות גאות במה שאתן עושות , להרוויח כסף שווה להשקעה שלכן , להיות עצמאית גם בתוך ארגון לקבל הערכה , להכיר ביכולות שלכן , לאהוב את מה שאתן עושות , להיות מאושרות .