בקטנה עלי

שם:

מריאנה שטיינברג אלחיאני

קהילות:

ניהול פננסי, יעוץ כלכלי עסקי, השקעות, משכנתאות, תיווך, פנסיה, ביטוח, רו"ח

ישוב:

מצובה

קצת לשבור את הקרח:

אני מהממת :) אין לי הרבה תחביבים פרט לעבודה...
מה אנשים לרוב לא יודעים עליי? עשיתי קרחת בגיל 16!
אני סוכנת ביטוח, עורכת דין, יש לי תואר בפסיכולוגיה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה וארבעה ילדים. אני עובדת עם אמא שלי ואנחנו גם גרות קרוב...

תחומי עיסוק

סוכנת ביטוח, בתחומים:
פנסיוני
חיים
כללי
ימי

תפיסת העולם שלי

תעשי את הכי טוב שאת יכולה ותיהי כנה עם עצמך ועם אחרים

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

אמא שלי, מהנדסת אלקטרוניקה במקצועה, עלתה לארץ בשנת 90', ובשנת 92' פתחה את המשרד.
שנים עבדתי עם אחרים עד שאמרתי – אני עובדת טובה, אני לוקחת דברים ללב ומתייחסת לאנשים כמו שהייתי רוצה שיתיחסו אלי – הגיע הזמן לחזור הביתה ולהצטרף למשרד המשפחתי.
עם השנים המשרד גדל והתפתח, וכיום יש לנו 3 מחלקות, שבראש כל מחלקה עומדת אחראית ויש לה צוות.
תוך כדי העבודה, למדתי באוניברסיטה הפתוחה. באיזשהו שלב, היתה לי שנה של המון תביעות. נחשפתי לנושא והבנתי שאם אלמד אותו, זה יעזור לי בעבודה שלי, ויאפשר לי לתת ערך מוסף ללקוחות שלי, שיוכלו לקבל אקסטרה – מעטפת שלמה של ידע.
אז הלכתי ללמוד משפטים, למרות שכולם אמרו לי שזה קשה, את לא תצליחי לשלב עם משפחה וילדים – זה רק נתן לי עוד יותר דרייב. היה לי כיף בטירוף ואני כל הזמן מחפשת מה עוד ללמוד.
הלימודים יחד עם עסק ומשפחה היו מאוד אינטנסיביים, ועם כל הקושי הצלחתי ואפילו עברתי את הבחינה בציון מעולה, למרות שהיו 70% נכשלים.
אתגר שיש לי הוא פשוט האינטנסיביות בניהול עסק, ניהול עובדים ומתן מענה איכותי ואישי לכל לקוח ולקוחה, תוך כדי הילדים, שגם לכל אחד מהם יש צורך אחר. אך אני ואמא שלי משלימות אחת את השניה, גם מול הלקוחות וגם בבית, וזה יתרון עצום.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

הסרט "אפקט הפרפר" השאיר עליי רושם רב. אני באמת מאמינה שפעולה אחת קטנה, שנראית מאוד זניחה, יכולה לשנות עולמות. פעולה קטנה שלי יכולה לשנות הרבה, לטוב ולרע.