בקטנה עלי

שם:

עתליה אלוני

קהילות:

מרפאות, מטפלות, מטפלות רגשיות, פסיכולוגיות, קליניאית תקשורת, מטפלות בבע"ח

ישוב:

עין יעקב

קצת לשבור את הקרח:

עברתי לפני מספר שנים מהקריות למושב עין יעקב בעקבות נישואיי לבן מושב, ובמהרה התאהבתי באזור בכלל ובמושב בפרט. יש בי אהבה גדולה וחיבור עמוק ומיוחד לטבע ולבעלי חיים, ומעבר לכך יש בי צד קצת רוחני שאוהב לראות ולשמוע את הלא קונבנציונלי. כיום אני עוסקת
בזמני הפנוי בפיסול בחימר ויצירת כלים מקרמיקה, ובעברי עסקתי ברכיבה מקצועית על סוסים ומקווה שיתאפשר לי לחזור לכך בהזדמנות.

תחומי עיסוק

מטפלת רגשית הנעזרת בבעלי חיים
יועצת משפחתית

תפיסת העולם שלי

"לא הישגיות אלא כלים שרכשנו בדרך, הם אלה המאפשרים לנו להתמודד עם כל קושי"
כוונתי היא שעלינו להתמקד בניסיון, בלמידה ובכלים שרכשנו בתוך תהליך, ולא בתוצאותיו , משום שזה הדבר אשר יאפשר לנו להתמודד עם מציאות חיינו ועם האתגרים שהיא מציבה בפנינו.

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

בתחילת דרכי כבחורה צעירה ויתרתי על לימודי וטרינריה שהיו חלומי מאז היותי ילדה, בגלל אי אלו קשיים שעמדו בפניי, ולבסוף בחרתי ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה מתוך הסקרנות והרצון להבין את נפש האדם, בשאיפה לפתח קריירה כפסיכולוגית בעתיד. לאחר סיום התואר גיליתי על מקצוע הנקרא טיפול רגשי הנעזר בבעלי חיים והייתה זו עבורי הזדמנות לשלב את אהבתי הגדולה לבעלי חיים ואת אהבתי לתחום הפסיכולוגיה. לאחר סיום לימודי הטיפול הרגשי חשתי צורך להרחיב עוד יותר בתחום וניגשתי לתואר שני בייעוץ משפחתי. לאחר התנסויות רבות בטיפול ובייעוץ לאורך השנים עם מגוון רחב של אוכלוסיות, וכאשר הרגשתי מספיק בשלה ובטוחה, החלטתי לעשות צעד ולפתוח עסק עצמאי. כיום אני פועלת במספר ערוצים שונים על מנת לקדם את עצמי ומאמינה שבעבודה קשה ובלתי נמהרת אגיע למקום אליו אני שואפת.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

המון אירועים וסיטואציות עשו בי שינוי קטן או גדול, קשה לשים את האצבע על דבר ספציפי כיוון שכל רגע וכל התרחשות בחיים, בין אם לימודים, עבודה, אינטראקציה עם חברים או אנשים זרים וכדומה.. כל דבר כזה משפיע ומשנה את המחשבה והגישה. החיים דינמיים, הסביבה דינמית, ומה שהיה משמעותי היום מאבד משמעות מחר ולהפך.