בקטנה עלי

שם:

נעמה סקג'ו-נאור

קהילות:

קופירייטריות, בלוגריות, כותבות, עיתונאיות, סופרות

ישוב:

עברון

קצת לשבור את הקרח:

הי כולן, מי אני זו שאלה גדולה... אנסה להציג בצורה הטובה ביותר
אני גרושה, אמא לשלושה ילדים מופלאים - גפן, דקל ואילן. אני חיה ונושמת הגשמה עצמית. זה גם מה שאני עושה למחייתי (אבל זה כבר לחלק הבא) יש לי מספר אהבות גדולות וכולן נמצאות אצלי בסדר עדיפות זהה - אני כותבת למגרה (ולאחרונה גם מחוצה לה) אני אוהבת מאוד צילום... טבע, אנשים, אובייקטים, חיות... כל מה שמושך את עיני ואת ליבי. פעם שאלו אותי מה הז'אנר שלי ועניתי "העולם על פי נעמה" אז זו
האהבה שלי - לתעד את העולם הקסום שלנו מזוויות הראיה האישיות שלי, אני שחקנית בתיאטרון הנשים של נהריה (תיאטרון העיר) ואני אוהבת טבע... וכמה שיותר. האמת שאין הרבה דברים שאנשים לא יודעים עלי מעצם היותי אישה מאוד פתוחה וחברותית... הכל אצלי פתוח, משתף ומאפשר.

תחומי עיסוק

יועצת ומאמנת עסקית - מומחית בפיתוח עסקי ובניית מותג - במסגרת מסלול עסקיםמאמנת אישית - במסגרת מסלול פרטייםמפתחת "תודעת ארבעת המפתחות" איתה אני עובדת בכל תהליכי הליווי העסקי והאישימעצבת גרפית - לעסקים, אירועים, ספרים צלמתכותבת תוכן ומלמדת אנשים לכתוב באמצעות מודל "המשקפיים" לכתיבת תוכן יצירתיסופרת - ספרי הראשון "גם דגים יכולים לרקוד סמבה" ראה אור בחודש נובמבר 2017 ספר שני בתהליך כתיבה. מלווה אנשים בתהליך כתיבת ספר

תפיסת העולם שלי

כשאנשים מחוברים לממד התשוקה ומודעים לעוצמתם - ביכולתם לברוא את המציאות שעליה הם חולמים. כל שעליהם לעשות הוא להבין...לתכנן ולהעז לצעוד בנתיב המדויק להם. אין דרך אחד ללכת בה...לכל אדם הדרך המיוחדת שלו

"ככה נוצר אפקט הפרפר. המון אנשים שחיים הגשמה ותשוקה בכוחם ליצור שינוי בקנה מידה עולמי"
(מתוך הספר "גם דגים יכולים לרקוד סמבה")

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

את דרכי כעצמאית התחלתי בשנת 2008 כמעצבת גרפית שעושה עבודות מכל הבא ליד. עם השנים התחלתי להבין את הייחוד האמיתי שלי. את מה שאני באמת אוהבת לעשות ואת הדרך לחבר בין ים הכישורים שלי, לכדי עסק אחד שמדבר שפה אחידה ומאפשר לי לתת הרבה יותר ללקוחותיי. התמקצעתי באימון אישי על מנת לאפשר ללקוחותיי לעבור תהליך שגם יבנה עבורם את העסק והמותג, וגם יאפשר להם למוסס מעצורים ולייצר לעצמם אומץ, כוחות ועוצמות עסקיות.

עוד הבנתי שהמון דברים בתוכי הם כישורים מולדים שאם רק אקח אותם ואהפוך אותם לחלק מהעוצמה העסקית שלי, יהיה לי עסק ייחודי דרכו אני יכולה לתת הרבה יותר ללקוח ולאפשר לו לייצר לעצמו פריצת דרך אמיתית.

לאורך השנים דייקתי את עצמי שוב ושוב. בכל פעם שמצאתי דת הנקודה המדוייקת, מצאתי את עצמי בתוך זירה חדשה שהובילה אותי לדרגת
הדיוק הבאה אחריה. ככה בכל מספר שנים נוצר גלגלו עסקי חדש מדוייק יותר. לאורך השנים, מתוך עבודה על לקוחות ודרך תהליכים אישיים שעברתי וסייעו לי לדייק את דרכי, נולד מודל עבודהייחודי שלי הנקרא "תודעת ארבעת המפתחות" המודל מאפשר לי לצאת עם לקוחותי למסע מרגש שבו אנחנו מפתחים את העסק שלו תוך חיבור מדוייק למקורות התשוקה הפרטיים שלו. כשעסק נולד מתוך תשוקה אמיתית - הוא הופך למחובר ישירות לשליחות של בעליו ומאפשר לו להיות ייחודי באמת, ולממש את עצמו בכל מאת האחוזים.

יתרה בכך - חיבור לתשוקה מאפשר לבעל העסק לממש את עצמו, ולהפיץ את מתנותי בעולם... כשעסק בנוי ומושתת על ממדי התשוקה וההגשמה - נולד עסק שאי אפשר לשכפל את הייחוד שלו ואי אפשר להתעלם מקיומו.

תהליכי הליווי שלי מכילים בתוכם את כל המרכיבים שחשוב שיהיו לבעל העסק - החל משלב הרעיון, דרך בניית זהות עסקית, סל שירותים ומוצרים (פרונטלי ודיגיטלי) בניית אסטרטגיות ומשפך שיווקי, פיתוח והתאמת מערכות השיווק והדרכה צמודה על כל מערכת עד שבעל העסק יודע להפעילה בעצמו, הכשרה בכתיבת תוכן, מינוף פייסבוק ככלי להגדלת תנועת לקוחות ו... עד למימוש בפועל - הפעלת העסק, פיתוח עתידי, הכנסת חדשנות והתמודדות עם חסמים, פחדים ומעצורים שונים שצצים אצל כלעסק לאורך הדרך.
ובו שני מסלולים Totem כיום יש לי עסק בשם

מסלול עסקים - לפיתוח עסקי ובניית מותג דרך תודעת ארבעת המפתחות - ראי ההרחבה שלמעלה
מסלול פרטיים - אימון אישי לחיים מתוק תשוקה והגשמה דרך מתודעת ארבעת המפתחות

אני עובדת דרך תהליכי ליווי אישיים, סדנאות, הרצאות, וכן מייצרת תהליכים בהתאמה אישית במידת הצורך

הוא בית לאנשים ולעסקים שחולמים לגדול ולהפוך את החיים שלהם לחיי הגשמה ומימוש עצמי Totem

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

איך יראה העולם שלנו אם רק נעז. כולנו. להיות מי שאנחנו באמת? אם רק נעז להכניס את הגוונים המיוחדים שלנו, את הכישרונות שלנו לתוך החיים. אם נעז לקום ולהגשים את עצמנו ולממש את הייעוד האמיתי שלנו?