בקטנה עלי

שם:

ענת מינסטר

קהילות:

קידום העסק או הקריירה, יח"צ, ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני, שיווק, מכירה, אדמיניסטרציה

ישוב:

כפר ורדים

קצת לשבור את הקרח:

נעים להכיר, שמי ענת נשואה לשי ואמא לשלוש בנות ליאור, דנה ועמית.
אני בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום האדמיניסטרציה, הדוברות והפקת האירועים. בעלת BA במדעי החברה ובוגרת קורס דוברות ויחסי ציבור.
לאחר שנים כמנהלת לשכה ועוזרת אישית במגזר הציבורי, החלטתי לצאת לעצמאות ולרתום את הידע והניסיון הרב שרכשתי לטובת בעלי עסקים החסרים את המנגנון התומך בבעל העסק.
בָּלֶבּוּסְטֶה הוקמה מתוך מטרה לסייע לאותם בעלי עסקים להתמקד בעיקר ולשחרר אותם כליל מבעיות הארגון, התאום והביורוקרטיה.
אני מאמינה שעוזרת אישית טובה יכולה לחסוך כסף ללקוחות שלה והרבה. בעלי עסקים נוטים ״לבזבז״ את זמנם בניהול יומן והתעסקות בביורוקרטיה שלא נגמרת - כאן אני נכנסת לתמונה. אני מאמינה בשירות מצוין אשר מבוסס על הידע אותו צברתי במהלך השנים ואיכות בלתי מתפשרת. כל מי שמכיר אותי יודע שסדר וארגון הם דרך חיים עבורי.

תחומי עיסוק

שירותי משרד ואדמיניסטרציה
עוזרת אישית
תקשורת ודוברות
הפקת אירועים וניהול פרויקטים

תפיסת העולם שלי

"הדרך היחידה לעשות עבודה מצוינת היא לאהוב את מה שאתם עושים".
סטיב ג'ובס

ותק

הכשרה מקצועית

בעלת BA במדעי החברה ובוגרת קורס דוברות ויחסי ציבור.

הסיפור שלי

לאחר 30 שנה כשכירה, החלטתי לצאת לעצמאות ולעסוק בתחום בו אני מצוינת. תחום שירותי המשרד, אדמיניסטרציה ועוזרת אישית והכל במיקור חוץ.
הקמתי את בָּלֶבּוּסְטֶה תוך מחשבה עמוקה, בדיקה ויצירת פתרונות אמתיים לצורך שקיים היום בשוק. בָּלֶבּוּסְטֶה היא בעצם הכלכלה החדשה. כלכלה שנשענת על מיקור חוץ Outsourcing -
בשנים האחרונות ארגונים גדולים מעסיקים במיקור חוץ בעלי עסקים שנותנים שירותים בתחום ההתמחות שלהם – רואי חשבון, עורכי דין, גרפיקאים, כותבי תוכן, שיווק ומיתוג יועצים עסקיים ועוד.
ישראל והעולם בדרך לשם...
העסקה במיקור חוץ מאפשרת למעסיק גמישות גבוהה, ניהול זמן אפקטיבי, זמינות ונגישות גם כשהוא עסוק, יצירת יעילות עסקית, חיסכון כלכלי ושחרור מיחסי עובד מעבד. העסקת ספק במיקור חוץ מביאה ליתרונות עסקיים מהירים המאפשרים למנהל להתעסק בנושאי הליבה שלו.
כשהקמתי את בָּלֶבּוּסְטֶה חשבתי שיהיה נפלא לעסוק בתחום שאני הכי טובה בו, אדמיניסטרציה, סדר, ארגון ויעילות. היכולת שלי ללוות בעל עסק, לפתור לו בעיות, לתכנן את יומו ביעילות, לשווק אותו וגם לסגור לו פינות שמציקות לו במהלך היום, כל אלה גורמים לי להרגיש שאני במקום הנכון בזמן הנכון.
המעבר מעבודתי כשכירה לעצמאית היינו אתגר עצום וכל בוקר אני נרגשת להתעורר אל העולם החדש שנגלה בפני.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

"הדרך היחידה לעשות עבודה מצוינת היא לאהוב את מה שאתם עושים".
סטיב ג'ובס