בקטנה עלי

שם:

יעל מינץ

קהילות:

רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, נטורופטיה

ישוב:

נהריה

קצת לשבור את הקרח:

אני יעל, אמא של קאי, מתרגלת מלמדת וחיה יוגה ויוגה תרפיה. אני אוהבת מאוד לטייל בעולם, מכורה למוסיקה (בעיקר דברים פחות שגרתיים), קוראת ספרים (כמה שיותר מוזרים יותר טוב!), מציירת, מנגנת, כותבת, בעלת מליון רעיונות מעולים שהלוואי והייתי יכולה לממש, ובכלל אוהבת כל דבר שקשור ביצירתיות.

תחומי עיסוק

מורה לסוואסטה יוגה
מורה ליוגה תרפיה (טיפולית)

תפיסת העולם שלי

“Do what you feel in your heart to be right – for you’ll be criticized anyway.” ― Eleanor Roosevelt

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

רוצה להתחיל לתרגל אבל לקח לי זמן למצוא את התרגול שהתאים לי, וכשמצאתי אותו זה הרגיש כמו בבית. הזמן עבר בלי ששמתי לב, מצאתי את המקום הנח שלי בתוך המאמץ, ובלי לשים לב התחלתי להרגיש טוב יותר. מהר מאוד עברתי מתרגול של פעם-פעמיים בשבוע לתרגול יומיומי, וגם בימים ובתקופות שבהן הרגשתי פחות אני המשכתי ללכת לשיעורים, פשוט כי זה גרם לי להרגיש טוב.
עם הזמן, החיים והתרגול הבנתי שליוגה יש כח תרפיוטי מאוד חזק, הן בהיבט המנטלי והן בהיבט הפיזי והחלטתי להתמקצע בדיוק בזה, בלהנגיש את היוגה לאנשים שצריכים אותה יותר מכולם.
ההבדל בין שיעור יוגה רגיל לבין יוגה תרפיה הוא שביוגה תרפיה התרגול הוא יעודי לבעיות פיזיות ונפשיות של המתרגל, הוא נבנה בהתאם ליכולות ולצרכים הפיזיים והנפשיים שלו, וגם בהתאם לסגנון החיים שלו, על מנת לאפשר תרגול יומיומי בבית ולהעצים את ההשפעה של התרגול בשיעור.
העסק שלי נקרא קארמה יוגה על שם זרם ביוגה שבו העיקר הוא לעשות למען האחר. קראתי לו ככה כי אני מאמינה בכח התרפויטי של היוגה ואני מאמינה ביוגה ככלי לחיים טובים ורגועים יותר, ואני רוצה להעביר את הידע שלי הלאה.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה


ספר פשוט שאני תמיד חוזרת אליו -
Yoga Reminder (A.G Mohan). מסביר את היוגה במילים פשוטות שכל אחד יכול להבין: https://www.amazon.com/Yoga-Reminder-Lightened-Reflections-Mohan/dp/9810943385

בוידאו קצת על דרך היוגה שבה אני הולכת.