בקטנה עלי

שם:

רויטל קליף

קהילות:

הריון לידה ומשפחה, דולה, יועצת הנקה, יועצת שינה, יועצת משפחה והורות

ישוב:

רגבה

קצת לשבור את הקרח:

נעים להכיר, שמי רויטל נשואה לנמרוד ויש לנו 3 ילדים אור, אלה ואביה. נולדתי וגדלתי בתל אביב. בעקבות בעלי עברנו לגור בחיפה וב-5 שנים האחרונות אנו גרים ברגבה, מתוך רצון לגדל את ילדינו בסביבת של קהילה וטבע.
מה עוד לא יודעים עליי... מצד אחד מהנדסת כימיה ומצד שני אוהבת לעבוד וליצור עם חומרים (בטון, עץ, חימר, מקרמה, תפירה ועוד), בקיצור בחורה לא קונבנציונלית.

תחומי עיסוק

מדריכת ליווי התפתחותי בתנועה לתינוקות
מדריכת עיסוי תינוקות
מדריכת תנועה לגיל הרך


תפיסת העולם שלי

המגע הוא המזון לנפש

ותק

הכשרה מקצועית

תואר ראשון בהנדסה כימית
תואר שני במינהל עסקים,
תעודת הוראה בכימיה בחט"ב ותיכון
מדריכת עיסוי וליווי התפתחותי בתנועה לתינוקות
מדריכת תנועה לגיל הרך.

הסיפור שלי

במשך 25 שנים בקריירה המקצועית שלי ניתן לראות את עולם החינוך וההדרכה שזור כחוט השני בכל ארגון שבו נכחתי הייטק, מערכת צבאית, חינוך מיוחד, נוער שוחר מדע ולאחרונה במערכת החינוך.
ההכרה בחשיבותו התחזק כאשר הקמנו את התא המשפחתי. היה לי ברור ומובן שלהיות הורה בכלל ואימא בפרט זה ה- מקצוע הכי מורכב (ובינינו הכי חשוב) ועל כן היה בי הצורך ללמוד, לשאול , להעמיק, לקרוא ולדעת להתמודד עם כל אתגר במסלול היריון, לידה, ילדים. כך שבמרוצת הזמן כאשר חברות רצו להתייעץ, לשאול ולברר על קושי שהם חוות עם ילדיהם – היה להם ברור למי לפנות.

לפני כשנתיים כשפרשתי משירות צבאי מרתק בחיל האוויר, כקצינה בדימוס לאחר 20 שנות שירות , המחשבות במוחי התרוצצו.. אך בקרב משפחתי וחבריי היה להם מאוד ברור שאעבוד בתחום החינוך ועם גיל הרך בעיקר.

וכשהגיע הרגע ל HIGH נוסף בחיים, הפכתי מחשבה למציאות. הקמתי את סטודיו "מעצימאמא", סטודיו בוטיק באווירה כפרית. מקום שבו האימהות לומדות להחזיר לעצמן את הסמכות ההורית, מקום שבו האימהות לומדות לשכלל את הקשר בינה לבין התינוק, מקום שבו האימהות לומדות לשפר את המגע וחשיבות העיסוי ככלי ריפוי ,מקום שבו האימהות לומדות את חשיבות הכלים ההתפתחותיים ויישומן.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

השיר הזה מחמם לי הלב כי הוא מזכיר לי ליהנות מהדרך ...

תמיד חלמתי שתהיה לי סיבה לשמוח
גם אם לפעמים קשה אם תתן לי כוח
לשתות את החיים כמו יין, לא לוותר עדיין
תמיד חלמתי שתהיה לי סיבה לזרוח
החופש נגע בי, זו הרגשה שלא הכרתי
בדרך שכחתי, ליהנות