בקטנה עלי

שם:

אנאמה טל מילר

קהילות:

מרפאות, מטפלות, מטפלות רגשיות, פסיכולוגיות, קליניאית תקשורת, מטפלות בבע"ח

ישוב:

הר חלוץ

קצת לשבור את הקרח:

נשואה ואימא לשני בנים. גרה בהר חלוץ. מלווה בעיקר נשים בטיפול רגשי אנרגטי (שילוב של פסיכותרפיה גופנית נפשית עם מגוון שיטות אלטרנטיביות) בעלת עסק עצמאי בתחום משנת 1999. אוהבת לרקוד ולנוע, לאכול אוכל טעים, מאמינה בחיבורים ובכוח של הביחד.

תחומי עיסוק

מטפלת רגשית אנרגטית מנחת קבוצות קורסים וסדנאות פסיכותרפיסטית - מתמחה מלווה נשים בעיקר בשינויים של אמצע החיים ומשבר גיל 40. מלווה נשים נפגעות תקיפה מינית ונפגעות אלימות ביחידה לטיפול משפחתי בכרמיאל.

תפיסת העולם שלי

אהבה וקבלה עצמית ללא תנאים מרפאת את כל תחומי החיים

ותק

עצמאית משנת 1999 ועוסקת במקצוע בפועל מאז

הכשרה מקצועית

פסיכותרפיסטית מתמחה - אוניברסיטת חיפה (מרכז שילוב)
מטפלת בכירה בפרחי באך
ארומתרפיסטית בכירה
מטפלת בתטא הילינג, בהתמקדות
מומחית למיינדפולנס ומדיטציה

הסיפור שלי

אי שם בעבר, בגיל 26 לפני יותר מעשרים שנה, עבדתי כעוזרת למנהלת משאבי אנוש בחברת הייטק. הייתי כבר אחרי תואר ראשון, על המסלול לקריירה בטוחה אבל בפנים הייתי כבויה ועצובה, הרגשתי ריקנות עמוקה. הייתי טובה ומרצה, הלכתי בתלם, עשיתי מה שאמרו שצריך לעשות, למדתי, מצאתי עבודה טובה, אבל בעצם פעלתי על אוטומט ולא מתוך בחירה. לא הכרתי את עצמי באמת, לא ידעתי מי אני , מה אני אוהבת ורוצה לעשות, מה חשוב לי בחיים ובעיקר הרגשתי כבר אז חוסר טעם וזה לא נתן לי מנוחה. חיפשתי משמעות יותר עמוקה, אז החלטתי לצאת למסע של חיפוש. עזבתי את העבודה, את הדירה וקניתי כרטיס One Way למזרח הרחוק ואז, בדיוק כשהייתי כבר על המזוודות, אבא שלי נפטר מהתקף לב בהפתעה. כשישבנו עליו שבעה, הרוח שלו הגיעה ודיברה איתי ואני, שגדלתי בבית אתאיסטי חילוני, בהתחלה חשבתי שאני משתגעת, אבל מהר מאוד הבנתי שאבא שלי שלח לי במתנה, את ההתחלה החדשה שחיפשתי, זאת שפתחה לי את הדלת לעולמות הרוחניים. במזרח הרחוק חייתי שנתיים שבמהלכן שהיתי במנזרים בודהיסטים והינדואיסטים ובאוניברסיטה הרוחנית של אושו בפונה למדתי בבית הספר לטרנספורמציה טכניקות רבות כמו: דימיון מודרך, מדיטציות, עבודה עם הילדה הפנימית, נשימה מעגלית Rebirthing, רייקי ועוד. בשנת 1997 מיד בתום הלימודים, עדיין כשגרתי בהודו, הוזמנתי להיות חלק מהצוות המקצועי של האוניברסיטה הרוחנית של אושו. עבדתי כאסיסטנטית בקורסים ובקבוצות ונתתי טיפולים אישיים לנשים מרחבי העולם. זאת הייתה התמחות עמוקה ומרגשת בכל מה שקשור לטיפול עומק, לפירוק ולשחרור מהתניות ומאמונות מגבילות וחיבור לאני הפנימי האמיתי. כשחזרתי לארץ בשנת 1999 פתחתי את הקליניקה ובמקביל הוספתי עוד כלים לסל שלי כמו: ארומתרפיה, פרחי באך, תטא הילינג, אקסס בארס, התמקדות, העיצוב האנושי ועוד. מאז ועד היום אני מלווה נשים בתהליכי עומק פנימיים גם במפגשים אישיים וגם בסדנאות ובקורסים. אני ממשיכה לשכלל ולהעמיק את הידע כמטפלת ואת השיטה שלי שמשלבת בין ידע עתיק מהמזרח הרחוק עם ידע מודרני עכשווי של העידן החדש, בין רוח לחומר בצורה מאוד עמוקה, אותנטית ומרגשת. עד היום כתבתי 5 ספרים בתחום הגשמה והעצמה שמפורסמים ונמכרים באמזון אני אימא לשני בנים מדהימים (אבל זה רק אני הפולניה אומרת (: ) יש לי קהילה של אלפי נשים שעוקבות אחרי התכנים שלי וקהילה פעילה בפייסבוק שנקראת קהילת המגשימות יצרתי ובניתי סדנאות וקורסים גם אינטרנטיים וגם פרונטליים שמלווים נשים כבר שנים רבות.
כיום, אני סטודנטית לפסיכותרפיה גופנית נפשית במרכז שילוב (אוניברסיטת חיפה) ועושה התמחות במרכז לטיפול משפחתי בכרמיאל מלווה נשים נפגעות תקיפה מינית ונפגעות אלימות.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

אהבה עצמית איך להעמיק אותה?

ואיך לחיות בגדולה האמיתית שלך?
ולמה זה כל כך חשוב?

אהבה עצמית זה לא קונספט שלימדו אותנו

אהבה עצמית נחשבה תמיד לנרקסיסטית, אנוכית

ולא ממש עודדו אותנו להעמיק אותה.

איך אהבה עצמית קשורה לגדולה האמיתית שלך ולעוצמה שלך?

בפנים, בסרטון אני מדברת על כל זה
וגם שולפת עבורנו שני מסרים
מתוך ערכת קלפי השראה ותודעה שפיתחתי "אמיתיות",

מסרים מעצימים ומחזקים שדרכם אני מסבירה
את העקרונות שיעזרו לנו להיות באמת בגדולה שלנו
ולחיות את האהבה העצמית שלנו ללא תנאים.

אם את רוצה לקבל ממני במתנה מדיטציות בדימיון מודרך שיעצימו
את החיבור שלך לעצמך ולאהבה העצמית שלך את מוזמנת לעשות את זה כאן: http://www.anama.co.il