בקטנה עלי

שם:

ד"ר מגי בן יהודה

קהילות:

מאמנות לחיים, קואצ'ריות

ישוב:

כרמיאל

קצת לשבור את הקרח:

אני אמא וסבתא גאה אני אדם אופטימי מיסודי אוהבת אנשים ואוהבת לעזור להם להיות מאושרים, אני אוהבת לשיר ולרקוד במיוחד שירי ארץ ישראל ובכלל אני אוהבת שחיי מלאים בעשייה

תחומי עיסוק

מאמנת אישית
יועצת ארגונית
מנחה סדנאות העצמה
מרצה ומלמדת אימון אישי

תפיסת העולם שלי

החזון שלי באימון הוא לראות אנשים קשובים יותר, אנשים המאמינים בעצמם וביכולתם בעלי דימוי עצמי מנצח, אנשים אשר ממצים את הפוטנציאל הטמון בהם.

ותק

הכשרה מקצועית

אני מאמנת כ 15 שנה ועוסקת בזה כל יום

הסיפור שלי

ד"ר מגי בן יהודה, מאמנת אישית משנת 2006, מאמנת להעצמה אישית, מאמנת זוגות ברגעי משבר, מאמנת סטודנטים ותלמידים המעוניינים למצוא את הדרך הנכונה ללמידה תוך הבנה של מה שחשוב בחיים.
כמו כן , מנחה סדנאות רבות בתחום העצמה האישית והתקשורת הבינאישית לארגונים שונים למבוגרים ובני נוער.

לאחר 10 שנות קבע בתפקידים שונים ו 15 שנים של ניהול עסק עצמאי בן כ- 35 עובדים החליטתי על שינוי שיהווה את המהות לשמה אני שואפת בחיים.
החליטתי להעניק שנה מחייה למען כפר הילדים בכרמיאל- פנימיה בה חיים מדריכים עם 11 ילדים כמסגרת משפחתית שמטרה לתת חוויה משפחתית מתקנת.
השנה הפכה ל 6 שנים מאתגרות ומלאות סיפוק בו למדתי להכיר את יכולת ההקשבה, יכולת ההכלה והנתינה. הדרך להבנה מה המהות שלי הייתה לי כעת ברורה ביותר
ואז במהלך לימודי התואר השני בו נחפשתי לאימון אישי שהיה אז בחיתוליו בארץ הבינתי שהאימון הוא ייעודי בחיים. סיימתי לימודי אימון, אימון מתקדם וכן הכשרה לאימון לעסקים.
כמו כן עברתי הכשרות שונות באימון, בבתי ספר רבים בארץ, החל מאימון להעצמה, אימון לזוגיות ואימון למבוגרים, ילדים ובני נוער בעלי ADHD. ,כמו כן הוכשרתי כסופרווייזר למאמנים .

את לימודי הדוקטורט הקדישתי לחקר האימון האישי וחקרה את השפעות האימון האישי האקדמי על מסוגלות עצמית והצלחה בלימודים.
אני מביאה אל האימון את הניסיון האישי שלי, הן מבחינה אקדמית והן מתוך תהליכי הניהול והתובנות שלי בחיי היום יום.
השנה 2019 פתחתי בכרמיאל את בית הספר להכשרת מאמנים והוא מיועד לכל אדם הרוצה ללמוד את השפה האימונית ולהביא אל חייו שיח מקרב ושמחה.
החזון שלי באימון הוא לראות אנשים קשובים יותר, אנשים המאמינים בעצמם וביכולתם בעלי דימוי עצמי מנצח, אנשים אשר ממצים את הפוטנציאל הטמון בהם.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

הדרך הטובה ביותר לעצב את העתיד היא ליצור אותו
פיטר פ.דרוקר