בקטנה עלי

שם:

דפנה טמלר

קהילות:

עיצוב ואופנה, סטיילינג, ביגוד, חנויות אופנה וביגוד

ישוב:

אשחר

קצת לשבור את הקרח:

סטייליסטית ומעצבת אפנה, בעלת בוטיק אפנה בהתאמה אישית. לאחר שהייה של 20+ שנים בניו יורק וקריירה סוערת בתעשיית האופנה הטקסטיל בה, החלטתי לעלות לישראל, לגליל, ולהנגיש את כל מה שצברתי לנשות האיזור במפגשים אישיים.
נשואה פלוס שלושה נפלאים⁦❤️⁩

תחומי עיסוק

סטייליסטית אישית
מעצבת אופנה
בעלת בוטיק

תפיסת העולם שלי

Dare. Be Yourself

ותק

הכשרה מקצועית

למדתי עיצוב אופנה במוסד האקדמי ויצו חיפה
לימודי קנייניות אופנה F.I.T, nyc
20+ שנים עסקתי בעיצוב אפנה
3 שנים כסטייליסטית

הסיפור שלי

אחרי לימודי עיצוב אפנה, נסעתי לניו יורק לכבוש את עולם האופנה.....עבדתי כשכירה בחברות רבות בעיצוב בגדי נשים...בתחילה המעצבת מתחילה ובהמשך המעצבת ראשית...כך במשך 23 שנים....
לפני שש שנים עליתי לארץ עם בעלי וילדים ,לגליל. החלטתי לעשות הסבה קטנה והתחלתי לעסוק בסטיילינג אישי ולשלב את התשוקה שלי לאופנה ולאנשים יחד. לפני שנתיים פתחתי בוטיק / סטודיו, בביתי באשחר,ובו אני מציעה מגוון רחב של סגנונות הפונים לקהלים השונים באיזורינו. הפגישות הן בתיאום אישי בהן אני מכירה את הלקוחה לומדת עליה ומתאימה לה את הלוק הנכון ביותר עבורה.
הבגדים והאביזרים, נבחרים בקפידה ובאהבה רבה לתחום ומיתוך הבנה עמוקה לצרכים השונים של לקוחותי. הם ברובם מיובאים חלקם מאירופה וחחקם מניו יורק. השילובים הם אינסופיים הייחודיים.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

התעודה היא דווקא לתת לעצמך להיות מי שאת ולתת ליופי הפנימי שלך לפרוץ החוצה דרך הניראות הנכונה,והחשיבה מחוץ לקופסה בנושא הלבוש. והכי חשוב...have fun...