בקטנה עלי

שם:

שני פלמאי

קהילות:

אדריכלות, עיצוב פנים, הום סטיילינג ושרטוט

ישוב:

בצת

קצת לשבור את הקרח:

בת 34 נשואה לעומרי. פלוס שניים. תיאה וינאי. מכורה לשלווה. אוהבת לצחוק. אוהבת לאהוב. רגישה למרות שלא משדרת את זה. אוהבת להתחבר ולחבר. עורכת תוכן. מנגנת על גיטרה. מלאה ברוח. תמיד מחפשת משמעות לדברים. חיוכים זה חשוב. לנשמה ולגוף. אוהבת לכתוב. לצלם. לגעת בחומר.

תחומי עיסוק

מעצבת הום סטיילינג
סדנאות DIY
כותבת טור הדרכות בעמוד- DIYPAGE
עורכת תוכן
מפיקת מגזין מסעדנות

תפיסת העולם שלי

תאהב, זה בחינם | דלאי לאמה
חיה ותן לחיות ואל תשפוט אחרים | שבק ס

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

וואו. מאיפה להתחיל. העיצוב תמיד היה בי. נשמע קלישאתי. אבל מאז שאני ילדה קטנה. הייתי משנה את החדר אלף פעמים גם הייתה לי קומה שלמה כי כל האחיות שלי עזבו את הבית והייתי הכי קטנה אז הייתי גוררת מדפים וארונות ועוברת מחדר לחדר. ולכל חדר היה עיצוב משלו. שכל
פעם שיחקתי ושיניתי אותו. כל עניין היצירה תמיד היה בי . גם כשלא עסקתי במקצוע. הייתי מחוברת לשני אלו. כשילדתי את ינאי. היה בי צורך כזה לשינוי. אחותי סיפרה לי על הקורס שהיא עשתה ובעקבותיה הלכתי גם ללמוד הום סטיילינג. כשינאי הגיע לחצי שנה התחלתי לעבוד. ומשהו לא עבד שם במקום שעבדתי בו. כאילו תמיד הסתכלתי מהצד והייתי אומרת לעצמי בלב. זה לא משהו שאני לא יכולה לעשות. או שתמיד היו לי הצעות ייעול והתפתחות. פרספקטיבה קצת יותר גדולה על הדברים. ואז משהו שם לא הסתדר. ורצה הגורל. ועזבתי והועזבתי ממקום העבודה. אבל דברים לא קורים סתם. היה לי רעב מטורף לצמיחה. עשייה. והתעצמות. וזרמתי איתו. לא היה בי פחד. אחרי חודש קיבלתי את הפרויקט הכי גדול שלי. אז כמו כל עצמאית. יש עליות ויש ירידות. אבל עשייה היא זו שמקדמת. תמיד. להיות . בעשייה. והיום אחרי שלוש שנים של עצמאות. ושני ילדים מתוקים. אני מרגישה שלאט לאט אני תופסת את הכיוון שלי. וגם מגבשת יותר את מי אני ומה אני עם או בלי העסק. וזו דרך מדהימה. לא תמיד פשוטה. אבל לפעמים גם הנפילות שוות את התהליך.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

האמת. זה קרה לפני שנה וחצי. הייתי בחודש שישי עם תיאה. הייתי במפגש של יעל דורון יבין. קשה לי להסביר מה היא באמת עושה. כי היא גם מאמנת אמהות. גם מנחה לחיים רגועים יותר. יש לה סיפור מדהים. ואשכרה במפגש של 4 שעות היא הצליחה לשנות לי את כל הפרספקטיבה לגבי היומיום. להיות מאושרת ללא תלות בנסיבות. .