בקטנה עלי

שם:

אתי ברכפלד

קהילות:

מאמנות לחיים, קואצ'ריות

ישוב:

סער

קצת לשבור את הקרח:

אמא ל 3 ילדים (17.6, 14, 10),גננת ואשת חינוך מאז שמכירה את עצמי... ומאמנת אישית מתמחה באימון ADHD(הפרעת קשב), שותפה במיזם הרצאות לוקליות, מרצה וסטודנטית לתואר שני. אוהבת ים, ים ועוד ים אבל...(רק ביננו לא יודעת לשחות), לרקוד ולבלות עם המשפחה וחברים.
השליחות שלי להפיץ את "מתנת הפרעת הקשב" עם מסר ברור "הכל אפשרי! כולם יכולים! יש מקום לכולם, גם אם הם חושבים קצת אחרת..."
החלום שלי להוביל שינוי במערכת החינוך ולהתאימה לדור החדש שמתחנך בה.

תחומי עיסוק

גננת - התמחות בגיל הרך
מאמנת אישית
מאמנת ADHD: ילדים, מתבגרים, מבוגרים, מרצה, אימון קבוצות הורים/אנשי חינוך.
מדריכה בגיל הרך (עוד 3 חודשים)

תפיסת העולם שלי

"צבע הדברים תלוי בצבע המשקפיים" (נתן אלתרמן)

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

אל עולם האימון הגעתי אחרי חיפוש נואש לסיוע עם הבת שלי שאובחנה עם הפרעת קשב. אחרי אינסוף טיפולים/תרפיות/פסיכולוגים החלטתי ללכת ללמוד בעצמי את הנושא ולהוביל את השינוי בעצמי (תרתי משמע). הגעתי לטכניון ללימודי "קואצ'ינג אישי ו ADHD" , שם גיליתי לראשונה שגם לי יש הפרעת קשב, תמיד חשבתי שזה הגיע מהצד של בעלי;). המשכתי שנה נוספת ללימודי אימון ילדים ומתבגרים ואימון הורים. התהליכים, הכלים הידע וההבנה חלחלו לביתי והשיפור באיכות חיינו לא אחרו לבוא. במסגרת הפרקטיקום אימנתי מספר מתאמנים וראיתי שגם אצלם חל שיפור ניכר בכל תחומי החיים. ואז... הגיעה ההחלטה שעליי להפיץ את הבשורה ולהעניק את המתנה לכמה שיותר משפחות. מאז ועד היום כבר 6 שנים אני מאמנת. במסגרת האימון נפגשת עם צוותי חינוך להדרכה, מרצה בנושא, ומתרגשת לקראת פתיחה של סדנה חדשה להורים למתבגרים.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

לכל אדם יש נקודת מבט שלו הנובעת מערכיו, עמדותיו, תפיסותיו ואמונותיו. כל אלה מובילים לפרשנות ייחודית של אותו אדם. נקודת המוצא היא שאין אמת אחת! לא חייבים להסכים עם זה אבל בעיניי צריך להבין ולכבד את זה ובכל מקרה לא לשפוט ולהעביר ביקורת.