בקטנה עלי

שם:

נגה טנא

קהילות:

מרפאות, מטפלות, מטפלות רגשיות, פסיכולוגיות, קליניאית תקשורת, מטפלות בבע"ח

ישוב:

תובל

קצת לשבור את הקרח:

אני מרפאה בעיסוק ומטפלת קוגניטיבית התפתחותית. מטפלת בנהריה בקליניקה פרטית. מתמחה בילדים עם קשיי ויסות רגשי. מתקשה לא להיות עסוקה כל הזמן- אוהבת לשפץ רהיטים, גינה, להמציא משחקים, ולהיות בתנועה . מצליחה להתרגש מדי יום מאנשים , מהמשפחה ומהטבע.

תחומי עיסוק

מרפאה בעיסוק התפתחותית
מטפלת קוגנטיבית התנהגותית בילדים עם קשיי ויסות רגשי ומדריכה את הוריהם.

תפיסת העולם שלי

אני מאמינה בהגשמת חלומות ומטרות, אם מתכננים את הדרך נכון ואם יש אורך רוח ומוכנות לטעות ולהכשל. חוסר השלמות שלי מנחה אותי ועוזרת לי לעזור לאחרים. אני מאמינה שהיצירתיות נמצאת בכל מקום ובכל אחד ועוזרת לנו להרגיש טוב יותר ובעלי יכולת ,ולכן היא דבר מרכזי . מאוד בחיים

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

אני מרפאה בעיסוק מעל 20 שנה. הילדים עם האופי הוער תמיד עיניינו אותי ולכן פניתי להתמחות בתחום זה. אני בעצמי עם הפרעת קש ואם לשני ילדים על הספקטרום האוטיסטי וילד עם הפרעת קשב. לאורך הדרך תמיד רציתי שמישהו ילווה ויעזור לי בהתמודדות כאם. לכן פניתי לכיוון טיפול מערכתי שעוזר לא רק לילד אלא גם להורים , לאחים ולמערכת החינוכית לעזור לילד המתקשה. ב2012 הקמתי מכון רב מקצועי בנהריה, מעגלים, שהיווה בית טיפולי ללילדים ולמשפחותים, וגם למטפלים במקום. ב2017 מכרתי אותו והמשכתי לבד על מנת להפחית לחץ עקב הצורך בהשקעה במשפחה. היום אני מעבירה קורסים למורים, קבוצות הורים ומטפלת בילדים מורכבים ונהינת לראות משפחות חוזרות להינות ביחד.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה


הרגש זה המוזיקה של החיים