בקטנה עלי

שם:

שני רוזן

קהילות:

אדריכלות, עיצוב פנים, הום סטיילינג ושרטוט

ישוב:

נהריה

קצת לשבור את הקרח:

אני שני, נשואה למיכאל ואמא לשלושה ילדים מדהימים, אור 15, יהב 13 וליה 8 , עוסקת בהום סטיילינג. בתחום השיווק מעל 20 שנה. מנהלת קשרי אדריכלים בחברה העוסקת בעיצוב, פעילה התנדבותית במעגל נשים נהריה והגליל המערבי , אוהבת לערוך אירועי קונספט ולהגשים חלומות לילדים עיצוב חדר/יום הולדת בתחום שהילד אוהב. אנשים לא יודעים עליי שיש לי חלום, להקים בית אבות שיקרא "חיי שרה" על שם סבתי שרה רוזן ז"ל.

תחומי עיסוק

הום סטיילינג
ייעוץ צבע
עיצוב חדרי ילדים
שווק וקשרי אדריכלים
הפקת ארועים

תפיסת העולם שלי

מאמינה מאוד בחיבורים בין אנשים, נתינה היא מילת המפתח שמלווה אותי בכל חיי. הצלחה מבחינתי היא לאהוב את עצמך , את הסביבה שלך, את מה שאתה עושה ואת הדרך. מתחברת למשפט : ,"מאחורי כל אישה מצליחה , עומדת היא עצמה".

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

תחום העיצוב היה קיים אצלי מגיל קטן , אני זוכרת את עצמי בתור ילדה, תמיד אהבתי לשנות חללים, משנה מיקומים של רהיטים ומשפצת אותם, צובעת קירות, מציירת, ממסגרת, מדביקה טפטים ויוצרת לעצמי לוחות השראה שהיו תלויים מעל השולחן כתיבה שלי, בחופשת הלידה של בני הבכור התחלתי לצייר בחדרי ילדים, ליצור רהיטים ואקססוריז מיוחדים לחדרי ילדים. הגישה והראייה שלי בעיצוב בית חלומותיכם , היא לגרום לתת תחושה ביתית ונעימה ,בתקציב שלכם , ליצור חלל מזמין ונח המתאים בדיוק למשפחתכם.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

"הרצון לנצח, התשוקה להצלחה, הדחף למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם: אלה המפתחות שישחררו את דלתות ההצלחה האישית שלכם" (קונפוציוס)