בקטנה עלי

שם:

קרין אביב

קהילות:

קידום העסק או הקריירה, יח"צ, ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני, שיווק, מכירה, אדמיניסטרציה

ישוב:

מצובה

קצת לשבור את הקרח:

הי, אני קרין נולדתי וגדלתי בנהריה, גרה כיום במצובה עם שרון, האיש שלי ושלושת בנינו. אומרים עלי שאני אשת אנשים, יודעת להקשיב, להכיל, לשאול, לכוון, לייעץ. אני אוהבת אדם באשר הוא, ללא הבדל גזע, דת ומין, ראש פתוח ופלורליסטי. למחייתי אני עובדת כמנהלת משאבי אנוש
ובעלת חברה לייעוץ ארגוני. אני מלווה מנהלים בקבלת החלטות ארגוניות, בין לבין עוסקת גם בהשמת כח אדם בעיקר טכנולוגי ומלווה מחפשי עבודה בשלבי חיפוש העבודה השונים (כתיבת קורות חיים, הכנה לראיון עבודה ושלבים בחיפוש האקטיבי).
אחרי קריירה של 16 וחצי שנים בחברת היי טק מובילה עשיתי פאוזה בחיים לשנה, למדתי תואר שני במנהל עסקים וצדדים שהיו חבויים בי עד אז התחילו לצוץ. כך עלתה לפני השטח יכולת הכתיבה שלי אשר מתמקדת כיום בביקורת מסעדות (כן, אני יודעת, תחביב מעניין, יש לי רשימת המתנה לאילו שרוצים להתלוות אלי בביקורת שאני עורכת), בנוסף צץ צד של תקשורת ופינה קבועה בתוכנית רדיו שעוסקת גם היא במסעדות.
כיום אני מפתחת עסק חדש שבו אני רוצה לחתן בני זוג שבוחרים לערוך טקס אלטרנטיבי, החזון שלי לתת במה לאהבה שלהם במילים, שירים וציטוטים שיתאימו רק להם.
בין לבין מנהלת בשותפות מלאה עם שרון בית עם מתבגרים, עושה ספורט, אבל לא מספיק ומתה על הנוף המהמם של הגליל המערבי שניבט מביתנו.

תחומי עיסוק

ניהול משאבי אנוש
ייעוץ ארגוני
השמת כח אדם
גישור
ליווי מחפשי עבודה
כותבת
מחתנת

תפיסת העולם שלי

מה שכתוב לי שוואטצאפ כנראה משקף הכל "ואהבת לרעך כמוך"
מתחת לבגדים כולנו זהים, לא מבינה איך קיימת שנאה בעולם.

ותק

הכשרה מקצועית

הסיפור שלי

הכל התחיל כנראה בצבא, למדתי לתחקר אנשים במסגרת מודיעין. מאז לא הפסקתי לשאול, לקלף אנשים מהשכבות של האמיתיות או חצאי האמיתות שלהם. לאט לאט ובדרכי נועם, אני מצליחה להגיע לשיחות משמעותיות עם אנשים. רוב השיחות היום נוסבות סביב עולם העבודה והארגונים במסגרת ייעוץ למנהלים או גיוס לארגונים, אבל בעצם זה משליך לתחומים נוספים. אזרתי ביטחון לשאול שאלות ולא להתבייש בצורה
אסרטיבית גם אנשים מתחומים שונים. בשנים האחרונות אני מוסיפה עוד ועוד לימודים "רכים" שמאפשרים לי להתפתח בקשר שלי עם אנשים.
מציאת מקום עבודה למישהו משול אצלי למצווה. ההתפתחות האישית שלי היום בשלה לנדבכים נוספים בעלי משמעות של חיבור בין אנשים.

בואי ניפגש! 

אשמח לקדם ולהתקדם

(התנאים מופיעים בתקנון האתר)

הבקשה נשלחה בהצלחה!

חומר למחשבה

מיקוד שליטה חיצוני ופנימי - נושא שנלמד בתחומים שונים שרוצה ללמד לקחת אחריות על דבריך, מעשיך. אני ורק אני אחראית לגורלי, למחשבותי, ל DOING ו BEING שלי.
שנותי על הפלנטה וגם קצת ניסיון חיים, מוכיחים לי כל פעם מחדש עד כמה זה נכון.